Jezioro Hajka

/ 7 odpowiedzi

Witam, jestem "świeżym" wędkarzemi chciałbym się wybrać nad Hajke.

Preferuje metodę gruntową i odległościówkę. Słabo znam to jezioro, z której strony najlepiej byłoby dojechać, znaleźć jakieś ciekawe miejsce do tych metod.

Mogą koledzy coś polecić?

pozdrawiam

J-A-C-E-K


Od strony południowej jadąc od Rosnowa tóż za kanałem znajdziesz fajne miejscówki, na wyprawy z odległościówką jak i z gruntówką. Presja wędkarzy jest dośc duża na jednym (hajka) jak i na drugim (rościno) jeśli szukasz ciszy i spokoju to nie polacam. Ogólnie całe dwa jeziora obfituja w wiele miejscówek do tej metody nie trudno jest się gdzies ulokować. (2012/01/27 11:49)

halski021


Jak jesteś NOWY,to najlepiej jak byś sobie znalazł kolegę który by cię wprowadził w tajniki wędkowania,to najlepsza metoda aby szybko załapać O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI. (2012/01/27 19:41)

dworek24


dziekuję kolego za wskazówki. a czy jest jeszcze jakieś jezioro w okręgu PZW koszalin żeby spokojnie bez zbytniego przepychu połowić na grunt. Pytam się ponieważ na ten rok chciałbym sobie coś ciekawego wynaleźć. w zeszłym roku łowiłem na Niceminie(stare Rekowo) za kościernicą, ale wszystko tak przetrzepane przez kłusoli że same płotki i małe okonie,a i tych nie oszczędzą.
pozdrawiam (2012/01/30 15:17)

J-A-C-E-K


Mam podobny problem, odległościówka za trzy stówki leży już rok nieużywana bo nie ma gdzie jechać na pożądne leszcze i liny. Poleciłbym przyjrzeć się jeziorkom w okolicach Bobolic, fajne dzikie. Ja na ten rok mam inne priorytety ale kiedyś się tym jeziorkom przyjrzę. Jak będziesz tam miał jakies wyniki to napisz na priva. (2012/01/30 15:59)

halski021


A może jezioro Rosnowskie?Bylem tam tylko raz na zawodach jako obserwator z kolegami .Woda wydała mi się ciekawa,a w WW były ciekawe opisy tego jeziorka,a rekordy też są zgłaszane.Jeżeli masz mało czasu,to proponuję łowisko prywatne BOBOLICE(bywałem tam średnio dwa razy do roku,bo mam dosyć daleko i nie rajcują mnie brania karpi które biorą prawie tak jak uklejki tyle że większe.Najczęściej bywałem tam ze znajomymi z Łodzi,którzy chcieli w wakacje połowić coś konkretnego.Jeżeli cię to interesuje to wejdź na stronę: ŁOWISKO SPECJALNE BOBOLICE adresu dokładnego nie pamiętam:) (2012/03/05 16:46)

okonek1235


Na grunt i odległościowkę polecam jezioro CETUŃ, byłem dwa tygodnie temu. Na grunt złowiłem 10 leszczy od 25 d0 30cm i 10 płotek od 18 do20 cm na odległosciówkę. Na grunt polecam zanęte Traper Leszcz lub Karaś- Lin 1kg. Do zanety dodaj wanili,,.Polecam stanowisko nr 7 [ czerwona farba na drzewie ]. (2018/06/06 07:51)