Zaloguj się do konta

Jezioro Lyngby

utworzono: 2011/12/19 16:11
SiwyDym

Witam kolegów po kiju.

Czy ktoś z was wędkował nad tym jeziorem?Leży ono kilkanaście kilometrów od Kopenhagi i jest dość spore lecz płytkie max do4 metrów głębokości.wędkowałem tam kilka razy i łowiłem piękne węgorze.Są tam jeszcze sandacze i szczupaki,okonie i leszcze oraz piekne płocie.

I tu moje pytanie jeśli ktoś z kolegów wędkarzy jest w Kopenhadze i bedzie miał ochote na wspólną wyprawe to piszczie na priv. bo samemu ostatnio nie chce mi sie ruszać pozdrawiam

[2011-12-19 16:11]

elizaleszno

Kolego kiju mógłbyś coś więcej napisać na temat tego jeziora. Ja kilka lat z żoną jeżdziłem na zachodnią Jutlandię, koło Skjern. Szukamy teraz innego miejsca gdzieś nad jeziorem gdziie można efektywnie powędkować z brzegu a także wypożyczyć łódkę i pospiningować. Czy w okolicy jest jakaś baza noclegowa. Jakie miejscowości znajdują się najbliżej tego jeziora. Czy takie podstawowe zezwolenie wędkarskie jakie miałem w Skjern zo około 140 koron upoważnia mnie do wędkowania na tych podstawowych wodach w innych rejonach Danii , czy muszę wykupić na terenie gminy gdzie znajduje się to jezioro.  Proszę o więcej informacji ,nasz wyjazd do Danii zawsze odbywał się nna przełomie sierpnia i września. W tym roku też tak planujemy. Pozdrawiam [2013-02-01 21:11]

elizaleszno

Kolego kiju mógłbyś coś więcej napisać na temat tego jeziora. Ja kilka lat z żoną jeżdziłem na zachodnią Jutlandię, koło Skjern. Szukamy teraz innego miejsca gdzieś nad jeziorem gdziie można efektywnie powędkować z brzegu a także wypożyczyć łódkę i pospiningować. Czy w okolicy jest jakaś baza noclegowa. Jakie miejscowości znajdują się najbliżej tego jeziora. Czy takie podstawowe zezwolenie wędkarskie jakie miałem w Skjern zo około 140 koron upoważnia mnie do wędkowania na tych podstawowych wodach w innych rejonach Danii , czy muszę wykupić na terenie gminy gdzie znajduje się to jezioro.  Proszę o więcej informacji ,nasz wyjazd do Danii zawsze odbywał się nna przełomie sierpnia i września. W tym roku też tak planujemy. Pozdrawiam [2013-02-01 21:11]

marcin09101979

witam kolegę wędkarze,ja chętnie bym tam powędkował,będę u szwagierki w ischoj od 26 kwietnia do 3 maja,nr tel. 514 198 277 Marcin.wpis był dawno,ale warto spróbować,może kolega się odezwie w tym czasie?kto wie?
[2014-04-24 11:50]

wilq

Witam. Ja mieszkam w Greve blisko Kopenhagi. Bardzo chętnie wybrałbym się nad to jeziorko.  [2014-04-24 17:07]