Jezioro Lyngby

/ 4 odpowiedzi

Witam kolegów po kiju.

Czy ktoś z was wędkował nad tym jeziorem?Leży ono kilkanaście kilometrów od Kopenhagi i jest dość spore lecz płytkie max do4 metrów głębokości.wędkowałem tam kilka razy i łowiłem piękne węgorze.Są tam jeszcze sandacze i szczupaki,okonie i leszcze oraz piekne płocie.

I tu moje pytanie jeśli ktoś z kolegów wędkarzy jest w Kopenhadze i bedzie miał ochote na wspólną wyprawe to piszczie na priv. bo samemu ostatnio nie chce mi sie ruszać pozdrawiam

elizaleszno

Kolego kiju mógłbyś coś więcej napisać na temat tego jeziora. Ja kilka lat z żoną jeżdziłem na zachodnią Jutlandię, koło Skjern. Szukamy teraz innego miejsca gdzieś nad jeziorem gdziie można efektywnie powędkować z brzegu a także wypożyczyć łódkę i pospiningować. Czy w okolicy jest jakaś baza noclegowa. Jakie miejscowości znajdują się najbliżej tego jeziora. Czy takie podstawowe zezwolenie wędkarskie jakie miałem w Skjern zo około 140 koron upoważnia mnie do wędkowania na tych podstawowych wodach w innych rejonach Danii , czy muszę wykupić na terenie gminy gdzie znajduje się to jezioro.  Proszę o więcej informacji ,nasz wyjazd do Danii zawsze odbywał się nna przełomie sierpnia i września. W tym roku też tak planujemy. Pozdrawiam (2013/02/01 21:11)

elizaleszno

Kolego kiju mógłbyś coś więcej napisać na temat tego jeziora. Ja kilka lat z żoną jeżdziłem na zachodnią Jutlandię, koło Skjern. Szukamy teraz innego miejsca gdzieś nad jeziorem gdziie można efektywnie powędkować z brzegu a także wypożyczyć łódkę i pospiningować. Czy w okolicy jest jakaś baza noclegowa. Jakie miejscowości znajdują się najbliżej tego jeziora. Czy takie podstawowe zezwolenie wędkarskie jakie miałem w Skjern zo około 140 koron upoważnia mnie do wędkowania na tych podstawowych wodach w innych rejonach Danii , czy muszę wykupić na terenie gminy gdzie znajduje się to jezioro.  Proszę o więcej informacji ,nasz wyjazd do Danii zawsze odbywał się nna przełomie sierpnia i września. W tym roku też tak planujemy. Pozdrawiam (2013/02/01 21:11)

marcin09101979

witam kolegę wędkarze,ja chętnie bym tam powędkował,będę u szwagierki w ischoj od 26 kwietnia do 3 maja,nr tel. 514 198 277 Marcin.wpis był dawno,ale warto spróbować,może kolega się odezwie w tym czasie?kto wie? (2014/04/24 11:50)

wilq

Witam. Ja mieszkam w Greve blisko Kopenhagi. Bardzo chętnie wybrałbym się nad to jeziorko.  (2014/04/24 17:07)