Jezioro Połczyn

/ 2 odpowiedzi
Witam wszystkich, czy my jako członkowie PZW Pyrzyce z opłaconymi składkami mozemy łowic na jeziorze polczyn?, bo plotki są rózne.
Daniel1525


Kolego z tego co słyszałem to tak. Ja tam łowie ale do końca nie wiem... 

Pozdrawiam.

(2011/04/15 19:23)

bielik1230


jam mieszkam od tego jeziora 2 kilometry i wiem jedno że można tam łapać ale co miejscowi wędkarze (jeżeli mogę ich tak nazwać). :-zastawiają siatki i i prądem wala Byłem tam wiele razy łapać z brzegu ale nic szczupak ani okoń nic na każdej plaż choć jest ich tam wiele, możliwe, że z łodzi prędzej bym coś złapał. próbowałem tam też sposobu na leszcza z gruntu miałem brania ale tak nic po za tym musieli byście się zapytać miejscowych wędkarzy oni doskonale znają te jezioro O przypomniało mi się mój kolega wspominał mi że wraz z ojcem wyprawiają się tam na lina co weekendy po 4-6 linów o średniej wadze 500g-2kg i małe leszcze.
Lepiej bym proponował wam wybrać się na jezioro nieopodal połczyno, krasnego i bylic gdzie w dobry dzień wprost idealny dzień na szczupaka można tam złowić obiecujące przygody szczupaki po 5-8kgPolecam te jezioro ale jeśli nie zabierzesz ze sobą pontonu albo łodzi to nie masz co liczyć na jakaś większą sztukę lub nawet na rybę więcej sekretów zwiazanych z tym jeziorem nie zdradzę

Przed znakiem wjazdu bo bylic jest polna droga od prawej strony jezdni która poprowadzi was prosto nad jezioro 
Powodzenia ;) (2012/07/24 09:49)