Zaloguj się do konta

Jezioro Zdworskie

utworzono: 2010/06/08 14:22
szjeee

Witam.

Zamierzam się wybrać na przełomie czerwca i lipca nad jezioro Zdworskie.Czy w ostatnim czasie mozę ktoś tam z Was łowił? jak tam z rybą teraz bo słyszałem rózne historie i bajki :)

Dzięki.

[2010-06-08 14:22]

krissu81

Mój kolega był tam w weekend majowy i totalna porażka a próbował na spławik i gruntówkę.
[2010-06-08 14:49]

jurek

Musisz się kolego udać od strony miejscowości Matyldowa , a najlepiej na to jezioro posiadać jakiś sprzęt pływający , ale również z brzegu można połowić węgorzy , które teraz biorą najczęściej od świtu do godziny 10.00 , na dużego zakładaj kawałek uklei , albo pęczek rosówek lub gnojarków na które połakomi się też leszcz ----------- pozdrawiam i życzę sukcesów .
[2010-06-09 09:52]

szjeee

Na pewno będę łowił z łódki... O węgorzu własnie mysłałem, ale szczególnie o spinningu z łódeczki, coś gdzieś kiedyś słyszałem że prócz szczupaka jest też trochę sandacza to prawda? [2010-06-09 15:27]

szjeee

Mój kolega był tam w weekend majowy i totalna porażka a próbował na spławik i gruntówkę.

W tym roku ogólnie ryby później ruszyły do żerowania także brak wyników mógł być tym spowodowany, byłem nad jeziorem mokrym na majówke i też bez rewelacji, ale dwa tygodnie później wyniki już były :)



[2010-06-09 15:30]