Jezioro Żywieckie zimą łowieni spod lodu

/ 10 odpowiedzi
Witam, może ktoś znad żywieckiego jest w stanie podać informacje czy jeziorko nadal skute lodem.??? Pozdrawiam forumowiczów.
Chomikus


Witam
Tak się składa że mieszkam nad tym jeziorem i lód nadal trzyma tylko wędkowanie z lodu jest już niebezpieczne a z brzegu jeszcze się nie da wędkować :( pozdrawiam (2011/02/17 19:29)

Lemurek669


Hmmmm.... Więc nici z niedzielnych połowów..:( (2011/02/17 21:39)

marko85


witaj jeziorko Żywieckie nadal oblodzone i nie zapowiada sie aby w najblirzszych dniach go popusciło bo tu znów trzymo mrozik :) pozdrawiam (2011/02/20 20:47)

Lemurek669


Mówią że od poniedziałku ocieplenia i wiosna przychodzi. :D ciekawe czy to się sprawdzi.
Ile ten lód tam jeszcze będzie się trzymać..? :/ Ja chce nad żywieckie z wędką wieloryby czas nadszedł wyciągać.. :) (2011/02/24 22:00)

GRZENIO75


Witam
Tak się składa że mieszkam nad tym jeziorem i lód nadal trzyma tylko wędkowanie z lodu jest już niebezpieczne a z brzegu jeszcze się nie da wędkować :( pozdrawiam

Witam.Kojarzysz kolego ośrodek campingowy "Leonard"?Byłem u was kupę razy,kojarzę "RUMCAJSA"jakąś knajpę "JOKER",ale campingi "LEONARD"????GDZIE TO JEST?P.S.Ten sandałek to z "ŻYWCA"???Pozdrawiam. (2011/02/24 23:52)

Chomikus


Witam
O LEONARDZIE słyszę pierwszy raz nie mam pojęcia gdzie jest :( Rumcajsa to chyba wszyscy znają :) bo to przecież pierwszy WOPR-owiec na jeziorze . A co do sandałka to efekt nocnego spinu z łodzi  ... (2011/02/25 11:41)

Lemurek669


Ja zaraz zdechnę, czekam już parę miesięcy na ocieplenie i nadal nic się nie zapowiada. Może ktoś pamięta jak było w zeszłym roku, kiedy lód zszedł z jeziora żywieckiego. (2011/03/02 16:38)

dam


witam , byłem na żywieckim w sobote lód ma około 30cm , brania sporadyczne drobnej płotki i okoników , pozdrawiam (2011/03/02 18:54)

szymonzyw


Witam lód jeszcze z miesiąc potrzyma zimne noce:) niestety

tak na marginesie zapraszam wszystkich na stronke forum WWW.carpteam.pun.pl jest to pomysył moj i kolegi by stworzyc wspólna rodzine nie tylko miłośników karpia ale rowniez naszego kochanego jeziora:) ZAPRASZAM do rejestracji (2011/03/02 20:34)

Lemurek669


Już sporo ciepłych dni minęło noce również coraz cieplejsze, może ktoś wie jak wygląda teraz sytuacja z lodem na j.żywieckim.???        (2011/03/23 22:26)