Zaloguj się do konta

Jezioro Zermanice Czechy

utworzono: 2011/10/18 14:30
wlotar

Mam pytanie do kolegów , czy ktoś z Was był nad J. Zermanice, w Czechach , koło Cieszyna . Mam zamiar tam wybrać się w roku przyszłym , ale nie wiem na jakich warunkach można nad jeziorem przebywać i jakie należy wnieść opłaty za wędkowanie . [2011-10-18 14:30]

szyszoslaw

Witam ja byłem tam ze znajomym który wykupuje co roku pozwolenie również od przyszłego roku ja  bede tam łowił należy udać się do magistratu czyli ratusza w czeskim cieszynie i tam za okazaniem naszej polskiej białej karty wykupić "rybarski listek" koszt około 17 zł pózniej wykupujesz pozwolenie na wędkowanie w Czechach jest dużo prościej niż u nas nie ma okręgów wykupujesz zezwolenie na cały kraj koszt wszystkich rocznych opłat to około 600zł nie opłacalne są zezwolenia terminowe ponieważ kwotowo wychodzą niewiele taniej
[2011-10-18 20:28]

wlotar

Dzięki za info.Mam prosbę innego rodzaju ,czy wiesz kol. jakie sa w okolicy ieziora  pola namiotowe i jakie były opłaty od auto , przyczepy , prąd i od osoby. Naturalnie jak byś mógł to odpisz , jak nie to dzieki i za to.                           Pozdrawim . [2011-10-19 07:33]

szyszoslaw

Hej obok Żermanic jest jeszcze jez. Terlicko mój znajomy miał tam camping na cały rok postawiony i płacił 7000 koron+prąd teraz przeniósł sie na Żermanice i płaci 10000 koron(1700zł) na rok+prąd w obu przypadkach przyczepa była i jest nie dalej niż 10-20m od wody. jeśli chodzi o Terlicko to zwolniło się tam kilka miejsc. To tyle co wiem,o polach namiotowych i campingach krótkoterminowych nie wiem nic
[2011-10-19 21:25]

szyszoslaw

 masz namiary jak co http://www.czecot.pl/camping/177_na-pacaluvce-terlicko
[2011-10-19 21:32]

wlotar

Dzięki i pozdrawiam                       Rybom cześć. [2011-10-20 06:35]