Zaloguj się do konta

Jezioro Woświn

utworzono: 2017/04/29 16:01
pablo aimar

Witam..w czerwcu wybieram sie na urlopik na j.Woświn w w woj. zachodniopomorskim, w powiecie łobeskim, w gminie Węgorzyno.Jedno z wiekszych jezior jesli chodzi o wojewodztwo.Mial ktos przyjemnosc tam wedkowac ..jakies porady spostrzezenia co jak i jak sie do rybki dobrac ?? :) Pozdrawiam.. [2017-04-29 16:01]

radoo

Widzę że nikt się nie odzywa to coś doradzę.Byłem parę sezonów temu w kameralnym ośrodku w miejscowości Cieszyno.Korzystałem tylko z ogólnodostępnego pomostu w tymże ośrodku,Łowiłem na drgającą i szczerze mówiąc zabawa była świetna, ponieważ rybki współpacowały nieźle.Dużo jest średniego leszcza, ładnej płoci jest lin.W godzinach porannych na spining dało się złowić szczupaki i okonie.Wieczorne zasiadki na rosówki obdarowały węgorzem.Ogólnie jezioro piękne, rybne lecz łodka dała by więcej możliwości i komfortu spokojnego łowienia.    [2017-05-01 12:17]

pablo aimar

Jaka nazwa osrodka pamietasz moze ? [2017-05-01 18:07]

radoo

Ośrodek Woświn w Cieszynie nad samym jeziorem. [2017-05-01 19:39]

pablo aimar

Własnie tam sie wybieram :) Mógłbys przyblizyc jakie warunki w domkach na terenie osrodka itp.?? I jak daleko do jeziora trzeba dreptac z domku ? [2017-05-01 19:56]

radoo

Jeśli chodzi o warunki, jakiś cudów nie ma ,domki murowane zadbane jest czysto, na ośrodku alejki ogólnie ok.Jak my byliśmy była stołówka gdzie wykupiliśmy smaczne obiady.
Z ośrodka wychodzi się przez furtkę, w stronę jeziora do pomostu max 100m.Jakby Ci się chciało przejść na drugą strąnę jeziorka -prowadzi ścieżka w lewo, jest super pomost gdzie masz komfort łowienia w samotności ok 20 min spacerkiem polecam. [2017-05-02 13:33]

pablo aimar

Super ..dziekuje za pomoc i rzeczowa odpowiedz.Pozdrawiam.. [2017-05-02 20:22]