Jezioro w Chmielnie

/ 3 odpowiedzi
Wybieram sie na urlop do Chmielna. Wiem ze jest tam jezioro prywatne ,i jest morzlliwosc wedkowania. Nieznam teg jeziora i niewiem jake sa tam ryby i jak zastosowac przynety i zanety, jerzeli ktos zna te jezioro nieh napisze Dzienki pozdrawiam paul 60











minus


pewnie mówisz o jeziorze Białym (jeżeli w samym Chmielnie) albo o jeziorze Kłodno na obrzeżach Chmielna

Oba należą do firmy RADBUR

tu znajdziesz wszystkie informacje na temat opłat itp http://www.radbur.com.pl/jeziora/

łowiłem kilka razy na Białym ale było to kilka lat temu - były piękne płocie i leszcze. Z łodzi można było złowić fajnego szczupaka.

Głównie łowiłem w okolicach trzcin których nie brakowało w pobliżu strumyczka łączącego jezioro Białe z Kłodnem

Na Kłodnie byłem chyba dwa lata temu i się bardzo zawiodłem - sama drobnica

Generalnie wszystkie jeziora dzierżawione do Radburu swoją świetność mają za sobą ale z pewnością pływają jeszcze tam ryby.

Okolica przepiękna - w samym Chmielnie na małym ryneczku przy kościele jest słynna Józefinka z pysznym piwkiem z kija a trochę niżej wiekowa lodziarnia (2011/06/07 12:53)

paul60


Dzieki za informacje, niewiem kture to jezioro wim ze od domku ktury wynajelem jest 100m
pozdrawiam Paul 60 (2011/06/07 20:51)

saton


no ale ortografia gorzej na bakier... (2012/04/03 21:30)