Zaloguj się do konta

jezioro Świętaj - gdzie i za ile kupie zezwolenie

utworzono: 2009/06/21 13:12
luzakyo

Przeszperałem już setki stron w poszukiwaniu informacji na temat opłat i miejsca gdzie można je uiścić, ale bezskutecznie, w wędkarskim u siebie w mieście dowidziałem się tylko że w Spychowie jest możliwość opłacenia, a teraz pytanie mam 16 lat składki opłacone na okręg mazowiecki i jaka będzie cena składek na jezioro Świętajno [2009-06-21 13:12]

sacha

Musiałby zajrzeć tutaj ktoś ze spółdzielni rybackiej "Mrągowo" która jest dzierżawcą Swiętajna a na to bym nie liczył,w necie nie sprawdzisz bo nie mają strony.Masz 2 wyjścia: -zadzwoń do informacji telefonicznej i zapytaj o numer do tej spółdzielni -też z informacji dowiedz się o numer p.Andrzeja Sosińskiego w Spychowie zam. przy ul. Rybackiej 12 (to właśnie On sprzedaje zezwolenia). [2009-06-21 16:51]

ul Młodkowskiego 22 11-700 Mrągowo tel0-89 7413422 Swoją drogą to ciekawe, że nad jeziorem Świętajno jest stanica PZW ,a woda należy do Gospodarstwa rybackiego sp.zo.o. [2009-11-11 14:57]

Bo ktoś wydzierżawił wodę od P.Z.W.i jak już wszystko wytłucze to ją spokojnie zwróci celem ponownego zarybienia na nasz koszt. I to uważam za świństwo!!!
Pozdro. [2009-11-14 21:49]

JESZCZE RAZ. CZY CHODZI O :
Świętajno (Świętajno Narckie, Świętajno k/Nart, Narty, Narckie) – jezioro w Polsce, niedaleko wsi Narty, w województwie warmińsko-mazurskim w powiecie szczycieńskim, w gminie Jedwabno.
Jezioro oficjalnie nazywa się Świętajno, jednak dla odróżnienia go od Świętajna, jeziora o identycznej nazwie, a znajdującego się kilkadziesiąt kilometrów na wschód, powszechnie zwane jest Świętajno k/Nart lub po prostu Narty, Jezioro Narckie (od miejscowości, przy której się znajduje). Niemieckie nazwy używane dawniej to: Schwentaino See, Narth See, Nart.
Położenie względem mapy Polski:53°32'50″N 20°47'00″E
Jezioro dzierżawione przez PZW OKRĘG MAZOWSZE.Opłata okręgowa tel/fax 0 226205196 tel0 22 6205083
Świętajno – jezioro w Polsce położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie szczycieńskim, w gminie Świętajno.
Jezioro nosi identyczną nazwę jak jezioro Świętajno położone przy wsi Narty, dlatego aby uniknąć pomyłek czasem się stosuje różne nazwy. Opisywane jezioro nazywane jest albo po prostu Świętajno, albo Świętajno k/Kolonii, natomiast drugie nazywane jest albo Narty, albo Świętajno k/Nart. Dawniej używane niemieckie nazwy jeziora to: Satzeburger See, Schwentainer See i Schwentheim Nad jeziorem jest schronisko Wędkarskie Koła PZW Nr 4 Warszawa Praga Południe 24 km od Szczytna w miejscowości
Kolonia (gm. Świętajno). czynne przez cały rok tel.: 0 (prefix) 89 622-60-48
Jezioro dzierżawione przez Gospodarstwo Rybackie.Tel.0 89 7413422
A może chodzi ci o jezioro Świętaj ,ja o takim nic nie wiem. [2009-11-15 10:49]