Jezioro Słoeneczne w Szczecinie

/ 6 odpowiedzi / 2 zdjęć
Zacząłem sezon spławikowy na stawie (spin cały rok!-różne wody) w Szczecinie,cóż kilka dni temp. powyżej 10 w nocy i dalej nad wodę.Metoda lekki spławik.
Czas ,dzisiaj od 5 do 7.50,wynik 8 karasi ,2 wzdręgi w tym jedna wymiarowa i karpik 25-27cm.Największe karasie miały 0,4 kg.Widziałem lina 20-25cm metr od brzegu ,strasznie głośno się trze w trawach i chyba nie tylko on.Skacze co chwilę,hałas jakby ktoś biegał w wodzie.Rybki tak szaleją, że kilka razy prawie na mnie wskoczyły
Przynęta biały robak,czerwony zero,kuku zero.Zanęta magnetic tench ,zapach traper lin-karaś plus kuku z żółtego dyskontu.
Dołączam fotki ,rybki pozowały na trawce kilka minut.Wszystko pływa dalej w akwenie.Tak wiec ja lubię te wodę,woda lubi mnie :mrgreen: .

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

apocomispacja


Świetny wynik :) A to jeziorko to gdzie jest w Szczecinie? Są tam jakieś większe karpie? (2013/05/08 21:29)

apocomispacja


Aha i czy ta woda podlega pod PZW ? (2013/05/08 21:30)

wirefree


Troche tej wody macie w szczecinie, a tak z ciekawosci w tym jeziorku Szmaragdowym gdzie krecili Mlode wilki to pływa jakas ryba ?

No i jak tam Krzysiu Jerzyna ze Szczecina ?

(2013/05/08 21:57)

marecki27-1979


Kolego nigdy tam nie łapałem bo gonią stamtąd,nigdy nie sprawdzałem do kogo należy.
Wód jest dużo to fakt.Zaryzykuję twierdzenie że okręg szczeciński jest jednym z najlepszych łowisk pod względem okoni,sandacza,płoci i kilku innych jeszcze.Martwi mnie w tym roku szczupły,jest kicha...Ale może jeszcze się nie wytarł? Nie wiem bo nie złapałem i nikt z moich kumpli też nie złapał..

Krzysiu ma firmę na ul.Traugutta na Pogodnie,działa nie przerwanie.

Jeziorko jest przy ulicy Hieronima Derdowskiego ,należy do Pzw i było zarybiane karpiem i szczupakiem kiedyś.
Mieszkam jakieś 700m od niego tak więc trochę mogę podpowiedzieć,nie mam z tym problemu jak niektórzy wędkarze.
Opisałem ten akwen na moim blogu,zapraszam do komentowania,krytyka konstruktywna mile widziana. (2013/05/09 17:34)