Zaloguj się do konta

Jezioro Ślesińskie - dodatkowe opłaty?

utworzono: 2011/08/02 18:16
DANIELXP

jadąc na  długi łikęd  nad jezioro ślesinskie muszę ponosić jakieś dodatkowe opłaty  jeśli opłacam kartę w moim okręgu   JELENIA  GÓRA  jeśli tak to jakie i jak to załatwić  pomoże ktoś  zgury dzięki i pozdrawiam [2011-08-02 18:16]

radek170793

Cześć, jeśli chodzi ci o j.Ślesińskie to należy ono chyba do Państwowego Gospodarstwa Rybackiego, którego siedziba jest w Gosławicach przy ulicy Rybackiej 2. Tam napewno kupisz zezwolenie na wędkowanie. Oprócz tego Gospodarstwo Rybackie ma też umowę z PZW więc w każdym kole kupisz zezwolenie. Co do ceny to się niestety nie orientuję, musiałbyś sam iść i się zapytać :) Pozdrawiam [2011-08-02 18:32]

matiuss

Jeśli to jezioro nad, które jedziesz nie należy do twojego kola to musisz zapłacić opłatę za wędkowanie. Na stawie w okolicy mojego dziadka wynosi 10 zł za dzień.
[2011-08-02 18:33]

radek170793

Kolego DANIELXP jak będziesz miał chwilę czasu, to zachęcam do poczytania tego artykułu(wart zobaczenia jest ostatni komentarz pod artykułem). 

http://www.wedkuje.pl/lowisko,jezioro-slesinskie-lowisko-na-uboczu,13943


A tutaj bezpośredni kontakt z PGR w Gosławicach:

http://www.ryby-goslawice.com.pl/?Kontakt


[2011-08-02 19:08]

toxi1974

witam widze koledzy ze tylko gdybacie to a mianowicie ich to nie obchodzi czy jest porozumienie medzy okregami czy nie , jezioro slesin podlega pod gospodarstwo rybne gosławice slesin i posiadaja wiele jezior jak pantnów slesin wasosko mikorzynskie i kanały miedzy innymi ceny na jedno jezioro ja ide na poczte i płace ewentualnie mozna kupic w wedkarskim w slesinie łódz 1 dzien 35 zeta 3 dni 70 zeta  brzeg 1 dzien 25 zeta 55 zeta 3 dni rok 140 zeta to jest na jedno jezioro podkreslam i i kanały , na ljezioro licheńskie 100 zeta 1 dzien dokładnie  rok cos około 500 zł gdy karte posiadasz ale nie opłacona stawki rosna 100%  a te ceny podałem przy opłaconej karcie łowiska sa fajne i mozna sie niezle odłowic mysle ze pomogłem acha jak wysyłasz poczta wystarczy wysłac na adres gosławice konin rybacka dokładny adres znajdziesz na stronie pozdrawiam [2011-08-02 20:28]

toxi1974

kolego radek170793 jakie porozumienia pzw przeciez konin niema zadnych porozumien kupujesz zezwolenie i łowisz jakie kupowanie w kazdym kole hehe kiedys moze tak było pamietam ale to dawno było rybacka poczta albo wedkarski w slesinie który w niedziele jest zamkiety jestem z kalisza a kalisz niema zadnego porozumienia , a łowie tam co wekend [2011-08-02 20:35]

tinka

Koledzy-Dla zaiteresowanych opłatami na jedno jezioro GR Gosławice

Wysokość oplat na jedno jezioro:

Dwie wędki zwykłe z brzegu bez spiningu:
- cały okres 140,-
- 14-dni 110,-
- 7-dni 90,-
- 3-dni 50,-                                                                                                            
Spining z brzegu i z łodzi lub dwie wędki zwykłe z łodzi:
- cały okres 230,-
- 14-dni 150,-
- 7-dni 120,-
- 3-dni 80,-                                                                                                            
Dopłata za wędkowanie NOCĄ wyłącznie na dwie wędki zwykłe z brzegu:                         dla członków PZW-        jedno jezioro       190,-                 #             -niezrzeszeni 380,-                              obszar gospodarstwa 340,-              #                                680,-                               okresowe 110,-                             #                                220,-

Warunkiem łowienia w nocy jest posiadanie całookresowego pozwolenia na to samo jezioro lub obszar gospodarstwa.

 

[2011-08-02 22:11]

DANIELXP

dzieki kolegom za pomoć i pozdrawiam jeśli ktoś by miał jakiś pytanka  związane z moim okregiem lub okolicami to walcie śmiało to muj adres  danielxp1@o2.pl  jeszczeraz dzieki DANIEL HYŻY [2011-08-03 23:19]