Zaloguj się do konta

Jezioro Rożnowskie i wody w okolicy bez PZW

utworzono: 2013/05/12 17:37
KarolinaH

Witam,

Mam pytanie: czy i gdzie można wędkować bez przynależności do PZW (tzn. uiszczając jednorazowo niewielką opłatę lub za darmo, na samą kartę wędkarską)? Chodzi o jezioro Rożnowskie lub okoliczne wody, np. rzekę Łososinę (innych nie znam).

Czy istnieje w ogóle lista wód publicznych, gdzie właścicielem nie jest PZW i nie wymagane są opłaty lub są one niskie?

Pozdrawiam! :)
[2013-05-12 17:37]

KarolinaH

Jestem nowa, nie orientuję się - nikt nie zna odpowiedzi, czy akurat na takie tematy jest tu cenzura jakiegoś moderatora działającego na korzyść PZW? Bo ktoś mi odpowiedział, ale fizycznie post nie istnieje...
[2013-05-12 19:42]

adler

Witam.

Przejrzałem Twój wątek w panelu moderatora, niestety nie ma jeszcze żadnego wpisu,a jedynie kolejne Twe zapytanie. Myślę że nie wszyscy jeszcze nie przeczytali wątku. Na pewno znajdzie się ktoś, kto pomoże Ci w problemie. Cierpliwości. 

Pozdrawiam Krzysztof. 

[2013-05-12 20:25]

KarolinaH

Dziękuję :)
[2013-05-12 21:56]

boarhunter

Możesz wędkować jako niezrzeszona ... opłaty są pewnie na stronie pzw ... co do łososiny i rożnowa podlegają pod pzw i musisz na wedkowanie pozwolenie posiadac. Poszukaj w swojej okolicy prywatnych łowisk .. najczesciej sa to stawy .. gdzie u własciciela wykupujesz pozwolenie i wędkujesz do woli. [2013-05-15 10:26]