Zaloguj się do konta

Jezioro Rożnowskie - w kole cisza

utworzono: 2010/10/30 10:18
wlotar

Zastanawiem sie jak uruchomić to  nasze jakieś niemrawe  forum , aby można było pogadać o problemach J. Rożnowskiego i nie tylko . Zbliża sie sezon podlodowcowy i dobrze byłoby o tym porozmawieć , czyli -jak , co i kiedy .            Pozdrawiam wszystkich w Kole i zapraszam do pogadania.                                                             Włodek. [2010-10-30 10:18]

EMERYT2001

Witam.
Prawdę powiedziawszy założyłem tą stronę,myśląc o kontakcie z "tubylcami" z nad Jeziora Rożnowskiego.Mieszkam w Tychach,ale możliwie  jak najdłużej w okresie letnim siedzę w Rożnowie,myślę,że ruszą wiadomości nt koła, wędkowania i innych ciekawych tematów.
Pozdrawiam serdecznie.
[2010-11-01 21:15]

wlotar

Czy się coś ruszy to zależy od nas samych , jak narazie to my dwaj Ty z Tychów , a ja z Gliwic chcemy coś w tej materi zrobić. Potrzeba czasu i wiecej zanęty dla innych członków koła , spróbujmy może sie uda . [2010-11-04 11:14]

siwybar

witam serdecznie własnie jeziorko piekne a jak tam z baza noclegowa i rybkami  sa jakies szanse na ryby jak wygląda pogłowie rybne w tym jeziorze ?? [2010-11-04 17:48]

wlotar

Witaj Siwybar ,rejon Jeziora Roznowskiego , to  raj wypoczynkowy dla spragnionych pięknych widoków i spełniony dla wędkarzy. Z noclegami nie ma problemów , bo  do okoła jeziora  są ośrodki wypoczynkowe i prywatne kwatery na samą wodą, szczególnie polecałbym okolice Bartkowej i Gródka n Dunajcem  .W samym Gródku zajduje się tanie pole namiotowe OW "Barbara".Zaopatrzenie w sklepach nawet lepsze jak w nie jednym mieście . Co do wędkowania ,cała palet ryb , ale  trzeba wykupić dodatkową opłatę za prawo do wędkowania w jeziorze u Janusza Szepety-prowadzi kiosk warzywny , jest on "guru" w Gródku , choć nie jest prezesem koła. Resztę dowiesz sie wchodząc na strone Gminy Gródek n Dunajcem .                        Pozdrawiam kol . i do zobaczenia w Gródku.    PS. Zawsze zaczynam tam sezon 1 Maja .                        [2010-11-05 08:51]

siwybar

dziekuje pięknie myśle że wpadniemy tam na na kilka dni w każdym razie bliżej lata się przypomne w celu uzyskania bardziej dokładnych informacji :) na dzień dzisiejszy muszę ów łowisko skonsultować z kolegami po kiju i być może spotkamy się z Gródku:)
Pozdrawiam serdecznie Sławek
[2010-11-05 10:03]

sound

Witam!Jestem z okolicy mieszkam na Białej Wodzie...

Jak narazie Jezioro piękne lecz po upuszczeniu wody w czerwcu i do pażdziernika łudkom mozna było się zablokować nawet na środku (woda do pasa)...Ale Jeziorko na zimę raczej będzie wporządku

[2010-11-07 19:53]

EMERYT2001

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się 2011 roku składam Kolegom serdeczne życzenia.
[2010-12-25 10:16]