Jezioro Pogoria 4

/ 6 odpowiedzi
Dzień dobry,


UWAGA!!!!!!!!!!
DZIŚ NAPOTKAŁEM ZBÓJÓW NA POGORI 4 OD STRONY PIASZCZYSTEJ PLAŻY PŁYWALI BIAŁO ZIELONĄ ŁÓDKĄ Z KTÓREJ WYMACHIWALI BRONIĄ !!!! PODPŁYNELI POD MOJE STANOWISKO WĘDKARSKIE WRZUCILI WĘDKI DO WODY I NAKAZALI MI ŻEBYM ODJECHAŁ Z TĄD JAK NAJSZYBCIEJ OCZYWIŚCIE ICH POSŁUCHAŁEM I ODJECHAŁEM PRZESTROGA NIE PRZYJEŻDŻAJCIE NA POGORIE 4 (MAJĄ BROŃ ŁÓDKE I SKUTERY WODNE ) .

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

tomekbe7


zgłosiłeś to na Policję? (2013/09/04 11:38)

naruto1919


to była napaść groźby karalne i użycie najprawdopodobniej atrapy może gazówki wież lub nie ale mafia raczej ma gdzieś wędkarzy trzeba było wędki zwiną i natychmiast zgłosić sprawę na Policję jak bym tak zrobi ty tylko uciekłeś co to zmieni w zachowaniu tych cymbałów i bez komentarzy ja ci nie każe ich zatrzymywać ale po sytuacji natychmiast powiadomić organy ścigania ta sytuacja wbrew pozorom to już poważne przestępstwo bo w grę wchodzi grożenie z użyciem broni nawet jeśli atrapy, zniszczenie mienia przecież ci wędki wrzucili do wody i zastraszanie to jest z od 2 do 5 lat jak nic w zawiasach a jak mieli coś na sumieniu to i może stała odsiadka.  (2013/09/04 18:15)

marekzalewski


kolego piszesz o tym tu a na Policje nie dzwoniłes? przeciez oni moga czytac to forum i smiac sie z twojego braku reakcji. (2013/09/05 08:46)

marekzalewski


przeciez 1 zachowaniem wypelnili znamiona kilku paragrafów KK. chlopie... to nie forum a policja jest od scigania!!! a teraz co zglosisz ? bym grzecznie odszedl i dzwonil na p... (2013/09/05 08:47)

marekzalewski


albo może sam to wymysliles, zeby ci tam nikt nie przeszkadzal i sam sie smiejesz z wujków "dobra rada" z forum?? (2013/09/05 08:49)

Bastek90


hahaahaha co on pisze (2013/09/05 18:12)