Jezioro Pluszne

Witam chciałbym poinformować wszystkich szanowanych kolegów wędkarzy aby omijać szerokim łukiem jezioro pluszne bo tu niema ryb mówię tu o drapieżniku a jeżeli chodzi o białą to tylko płoć ukleja i sporadycznie lin. Jezioro zostało przetrzepane w każdy możliwy sposób , byłem tu tydzień z bratem i ojcem i nie jesteśmy laijkami w wędkowaniu mamy bardzo duże i bogate doświadczenie w wędkowaniu i na tyle rzutów tylko kilka (7) okońi i jeden szczupły 60 cm to normalnie masakra żenada itp swaderki wybiły w pień rybę. Mało tego jak pojechałem do sklepu wędkarskiego w Olsztynku aby popatrzeć co mają w pewnym momencie pan zapytał się co podać ja mówię że nic tylko patrzę bo obecnie przebywam nad jeziorem pluszne i tam raczej nie mam co kupować bo chyba nie ma ryb to koleś się zaśmiał i zapytał czy coś złowiłem powiedziałem że kilka okońi i szczupak to zaczął się śmiać i mówi do drugiego kolegi dzwoń do Bogdana i czy tam jakiegoś kolesia że wszystkiego nie odłowił i że przegrał zakład po tym tekście potwierdziło się wszystko co piszą w Internecie na temat tego jeziora. Więc reasumując jezioro pluszne piękne i okolica też ale ryby brak a złowione ryby to tylko czysty przypadek i nic więcej omijajcie te jezioro szerokim łukiem