Zaloguj się do konta

Jezioro Płotki w Pile

utworzono: 2011/02/13 22:09
janmar

Witam. Mam pytanko. Jak najlepiej dojechać do tego jeziora?. Koniecznie trzeba przedzierać się przez teren ośrodka wypoczynkowego. Pozdrawiam [2011-02-13 22:09]

news34

ja byłem tam ostatnio jakieś 15 lat temu,dojazd był od strony ośrodka,a czy inny jest to niewiem [2011-02-13 23:53]

Abramis brama

byłem kiedyś tam i w jazd jakiś jest ale nie jestem pewien czy można tam wjeżdżać.
Wjazd jest przed ogrodzeniem po lewej stronie. Ale byłem tam 3 razy na spiningu to miałem tyko 3 krótkie szczupłe i 1 małego okonka. Ale nie wiem jak jest tam na spławik czy grunt. Ale kiedyś trzeba spróbować. A tak na grunt to polecam zalew lub jelonki na zalewie miałem 2 przyzwoite linki, ale najlepiej zasadzić się na coś większego na jelonkach sam wyciagnełem tam karpika o rozmiarach wigilijnego.
[2011-02-15 15:59]

janmar

byłem kiedyś tam i w jazd jakiś jest ale nie jestem pewien czy można tam wjeżdżać.
Wjazd jest przed ogrodzeniem po lewej stronie. Ale byłem tam 3 razy na spiningu to miałem tyko 3 krótkie szczupłe i 1 małego okonka. Ale nie wiem jak jest tam na spławik czy grunt. Ale kiedyś trzeba spróbować. A tak na grunt to polecam zalew lub jelonki na zalewie miałem 2 przyzwoite linki, ale najlepiej zasadzić się na coś większego na jelonkach sam wyciagnełem tam karpika o rozmiarach wigilijnego.

Na Jelonkach jeszcze nie łowiłem. Przerażają mnie te pomosty, które nie wiadomo kogo są. Rozłożysz się na takim a za godzinę ktoś Ci każe się wynosić. A o Płotkach słyszałem bardzo dobre opinie i w tym roku zamierzam tam trochę połowic.
[2011-02-15 22:51]

Abramis brama

ja łowiłem na jelonkach z takiej jakby małej plaży. A na pomosty się nie pcham, bo są już stare i niektóre ledwo stoją. To moje miejsce jest zaraz na początku jak jedzie się drogą.
[2011-02-17 21:37]