Jezioro Piasutno- Okręg Mazowiecki

/ 2 odpowiedzi
PANOWIE SZYBKIE PYTANIE JAK W TEMACIE INTERESUJE MNIE JEZIORO PIASUTNO KTOŚ BYŁ WIE COŚ NA TEMAT RYB W OWYM JEZIORZE ? :)
WYBIERAM SIĘ W NAJBLIŻSZYM CZASIE A CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ CO W TRAWIE PISZCZY.
Remigiusz1940


Tu masz wszystko. https://wedkuje.pl/l/jezioro/31816
Warto jechać. Nie będziesz się nudził.

Cytuję za autorem:
Piotr Czapiewski
Blog : piotr0111.wedkuje.pl
AddThis Sharing Buttons
Share to FacebookShare to Google+Share to Twitter
 
Okręg PZW Mazowiecki
Leszcz Lin Okoń Płoć Szczupak
Jezioro Piasutno to jezioro położone w województwie warmińsko-mazurskim w gminie Świętajno. Powierzchnia akwenu wynosi około 42 hektarów.Ma wydłużony kształt , a średnia głębokość wynosi około 4 metrów. Pod względem wędkarskim jezioro ma typ linowo-szczupakowy. Oprócz tych ryb występują tu również ładne okonie , płocie , leszcze , liny i ukleje. Do zbiornika trafimy kierując się drogą krajową nr. 53 od strony Szczytna w stronę Świętajna. Nad akwenem leży wieś Piasutno. Dno jest piaszczysto-muliste . Jezioro Piasutno jest wspaniałym łowiskiem ryb spokojnego żeru, nieoznacza to jednak że nie mamy szans na walkę z dużym drapieżnikiem takim jak okoń czy szczupak. Jezioro jest łowiskiem naprawdę godnym polecenia , dlatego życzę sukcesów w połowach na tym akwenie.
"Materiał zgłoszony na konkurs wedkuje.pl"
Autor tekstu:Piotr Czapiewski
(2017/08/03 08:52)

Damianos96


Witam ponownie wygrzebałem w internecie mapkę jest na forum osoba która może mniej wiecej nakreslić gdzie szukać leszcza lina ? Podobno takie mapki są bardzo przydatne .Pozdrawiam (2017/08/07 12:01)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.