Jezioro Ołów i jezioro Ryńskie - zakup pozwoleń wę

/ 7 odpowiedzi
witam szanownych Kolegów w czerwcu wybieram się nad te jeziora do miejscowości Ryn i tu moje pytanie gdzie mogę nabyć stosowne pozwolenia ażeby legalnie dokonywać połowu?
Burza

Najlepiej w kiosku, na parkingu, koło urzędu gminy ( wiem bo sam tam wędkuje - to okolice skąd pochodzi moja żona) - aktualnie to 20zł. za dzień wędkowania; im dłużej tym taniej. Najważniejsze, że to bardzo dobre łowiska. Chociaż na Ołowiu czasami ciężko coś złapać, ale i tak nigdy nie wróciłem " o kiju". (2009/05/19 15:00)

qualcuno

a czy jest mozliwosc i czy w poblizu wypozyczenia lodki? (2009/05/29 12:50)

qualcuno

a burak ze mnie :) slicznie ddziekuje oczywiscie za informacje a w jakich godzinkach i w jakie dni czynny jest ten kiosk? przyjezdzam w niedziele :( wiec nie wiem czy musze wstrzymac sie do poniedzialku :( (2009/05/29 12:52)

Burza

Jeżeli zdążysz być w Rynie koło południa to kupisz w kiosku; jest czynny w niedzielę od 9,00 tak do 12-12.30. W tygodniu przeważnie otwierają 6.15-6.30 i jest czynny do 16.30-17.00 Łódkę na ryńskim możesz wypożyczyć w którymś z ośrodków - jeżeli już mają czynne wypożyczalnie. Na Ołów niestety trzeba mieć własną (albo ponton) - chociaż w sezonie działa tam prywatna wypożyczalnia przy kąpielisku ( niestety ceny za godz. mają mordercze z tego co pamiętam; prawie chyba dwa razy tyle co na ośrodkach wczasowych). Chociaż teraz to spokojnie z brzegu połapiesz. Ja też się wybieram na tydzień do Rynu w czerwcu, żeby kije pomoczyć ;) (2009/05/29 14:16)

qualcuno

a nie wie Kolega czy i w jakich godzinach ten kiosk jest czynny? a i jeszcze jedno czy w Rynie jest jakis wedkarski gdzie moglbym kupic np zanenty? (2009/06/03 11:12)

borsuchi

Jak teraz wygląda syuacja z rybami w Ryńśkim ? Wybieram się w lipcu do wsi Rybical i chciałbym wiedzieć na co mogę się przygotować. (2019/03/22 08:11)

borsuchi

W poprzednim tygodniu kilka dni tam wędkowałem, głównie z pomostu - ryb nałapałem sporo, głównie leszcze krąpie, płotki, wzdręgi okonie i uklejki wymiary niestety nie rekordowe ale kilka fajnych sztuk się trafiło. (2019/07/22 14:36)