Zaloguj się do konta

Jezioro Niesłysz numer łowiska do rejestru połowu

utworzono: 2012/07/10 23:00
dawido199

Witam! A więc mam taką sytuację że chcę wyjechać na wakacje nad jezioro Niesłysz. Tylko jest taki problem że jeżeli tam chcę łowić to muszę znać nr łowiska, a nie wiem skąd go wziąć. Poradźcie mi skąd mam ten nr wytrzasnąć.

Z góry dzięki.
[2012-07-10 23:00]

No kill no grill

Ja wpisuje nazwe łowiska i nikt się nie czepia. [2012-07-10 23:06]

Zobacz na internecie na stronie tamtejszego koła, może zadzwoń do prezesa i Ci poda. Niestety w goglach o tym nic nie znalazłem. [2012-07-11 07:17]

henryk58

Jeżeli nie masz numeru w swoim rejestrze to znaczy jedziesz na łowisko w innym Okręgu i w związku z tym musisz wykupić tam pozwolenie wraz z rejestrem /jeżeli tam obowiązuje/ [2012-07-11 07:45]

krzychu64

Jeżeli nie masz numeru w swoim rejestrze to znaczy jedziesz na łowisko w innym Okręgu i w związku z tym musisz wykupić tam pozwolenie wraz z rejestrem /jeżeli tam obowiązuje/

Tak jak pisze Henryk58. Jeśli woda na której wędkujesz należy do innego okręgu a z Twojej wypowiedzi tak wynika - nie ma numeru łowiska w Twoim rejestrze. Porozumienie między okręgami zostały podpisane, to nic prostszego jak zaopatrzyć się w rejestr połowów w najbliższym kole sąsiedniego okręgu. Tam będziesz miał numery lub nazwy łowisk. Na twoim miejscu ustaliłbym za pomocą wujka GOOGLE adres i czas urzędowania skarbnika sąsiedniego kola i do dzieła.
[2012-07-11 09:24]

jurek

Koledzy bardzo dobrze Ci radzą , nawet jeżeli jest porozumienie miedzy Okręgami , to wędkarze mają wręcz obowiązek posiadać rejestr innego Okręgu ---- przecież tam mogą być inne zasady dotyczące połowu ryb ( np. wyższe wymiary niektórych ryb , zakaz połowu ze środków pływających itp )
[2012-07-11 17:34]

sy28

Witam ja sie też wybieram na niesłysz w ten weekend kolega który tam już jest przekazał mi że dokupuje się tam dodatkowe pozwolenie na połów w niesulicach lub przełazach. [2012-07-11 19:51]

henryk58

Jeżeli są zawarte porozumienia ,to dostajesz wykaz wód i rejestr /jeżeli obowiązuje / [2012-07-11 21:30]

khead

Witam ja sie też wybieram na niesłysz w ten weekend kolega który tam już jest przekazał mi że dokupuje się tam dodatkowe pozwolenie na połów w niesulicach lub przełazach.

wg moich informacji nie ma zadnych doplat na polowy w jeziorach w okregu zielonogorskim. nie ma juz doplat nawet na jeziora w Łagowie Lubuskim.
[2012-07-12 07:51]

sy28

Khead nie wiem skąd masz te informacje, ale to co ja napisałem to jest info z poniedziałku, a poza tym kompletnie nie mogę znaleźć tego jeziorka na wykazie pzw bo jest to akwen gospodarki rybackiej.
[2012-07-12 12:38]

wsw

Na jeziorku Niesłysz jest dopłat,wiem bo byłem z znajomymi w Niesulicach na grillu,pluskaniu,opalaniu itd.I widziałem w ośrodku,na tablicy ogłoszeń wykaz ile płaci sie za połów ryb.Nie pamiętam cen wiem tylko że połów z brzegu a z łódki to 10zł różnicy.
[2012-07-12 15:00]

khead

wychodzi na to, ze jezioro nie podlega pod PZW, stad faktycznie moze byc osobna oplata za pozwolenie na wedkowanie o na tym akwenie. przepraszam za bleda informacje, niedoinformowany jestem ;)
[2012-07-12 15:32]

gwarek55

Witam kolegów!Jezioro Niesłysz nie należy do PZW-obowiązują na nim dopłaty,my nazywamy je jeziorem''S''.Nieprawdą jest też że na lubuskich(okr.Zielona Góra)można wędkować wszędzie.Jest wiele jezior na które obowiązują dopłaty.
[2012-07-12 17:57]