Jezioro Myśliborskie Małe (Małomyśliborskie)

Witam serdecznie Wszystkich wędkarzy.
Na wstepie napiszę, że jestem całkowitym amatorem jeżeli chodzi o łowienie ryb ale mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej.
Ogólnie na razie sobie zaczynam łowić na prywatnym jeziorku aby się nauczyć i przygotować w miarę do uderzenia na większe wody.
Ogólnie kartę wędkarską już posiadam, znam mniej więcej przepisy,  przede wszystkim okresy ochronne ryb jak i wymiary ochronne.
Co do łowienia ryb, to sprawia mi przyjemność same wędkowanie, złowione ryby wypuszczam z powrotem do wody.
Jedynie od czasu do czasu jak w domu mocno na mnie naciskają i proszą o przyniesienie trochę ryby na kolację, to coś tam nie raz przyniosę.

Ostatnio często bywam  w Szczecinie i tak pomyślałem aby gdzieś się wybrać na ryby, jakiś czas temu będąc w okolicach Szczecina miałem przyjemność pozwiedzać kilka jezior ale to tak tylko z przy okazji wyprawy rowerowej.
Spodobało mi się między innymi jezioro Myśliborskie Małe (Małomyśliborskie).
Byłem tam na jednym z pomostów, od strony domków letniskowych.
Chciałbym zapytać o te jeziorko, jak jest tam z dostępem właśnie?
Czy można sobie powędkować z tych pomostów, czy one są prywatne, jak to w ogóle tam jest?
Bo ogólnie to nie zwróciłem uwagi czy te pozostałe pomosty są zagrodzone siatką itp.
Chciałbym też zapytać jak tam jest z zaparkowaniem auta, czy można gdzieś w pobliżu pomostów?
Ja byłem tam kiedyś rowerem, więc nie zwracałem na to większej uwagi.
No i o ile można tam sobie powędkować z tych pomostów, to chciałbym zapytać jak jest z rybą na tym jeziorku? Co idzie tam złapać i  jaką metodą najlepiej?
To  chyba tyle na razie z pytań, wiem, że sporo ale liczę na Waszą pomoc.
Pozdrawiam