Jezioro Mietków, wypożyczenie łódki?

/ 5 odpowiedzi
Witam !
 Jak wygląda sprawa z wypożyczeniem łódki do wędkowania na Mietkowie ?
chodzi mi o ceny i gdzie można wypożyczyć tak żeby sobie było można zapolować na okonki , sandacza . Z góry dziękuje za informacje !!! i pozdrawiam
Grzybu89


Witam
Przedwczoraj o to pytalem u francuza powiedzial ze ma 4 lodki z wiosłami cena to 4zl godzina, a doba 50zl. Wypozyczac mozna od godziny 6. Pozdro (2010/07/25 20:58)

Grzegorz_Mik


W Bożymgniewie nad zalewem Mietkowskim jest ośrodek żeglarski i stanica wędkarska w których można wypożyczyć łodzie wędkarskie .  (2010/07/26 00:37)

tomidoris


Witam
Przedwczoraj o to pytalem u francuza powiedzial ze ma 4 lodki z wiosłami cena to 4zl godzina, a doba 50zl. Wypozyczac mozna od godziny 6. Pozdro

francuz to zyd na kase ,nie polecam!!!widac to po tym co piszesz ,doba 50zl a godz.4 zl wiec nie ma zadnego upustunawet jak birzesz lodz na dobe ZYD NA KASE i tyle!!!juz duzo na jego temat sie naczytalem na necie takze stanowczo odradzam!!! (2010/07/26 18:24)

tomidoris


ps.nie zasmiecajmy forum jeziorem mietkowskim temat istnieje juz kupe czasu wiec po co zakladac tyle watkow z mietkowem skoro jest jeden.takie moje zdanie.pzdr (2010/07/26 18:25)

u?ytkownik23540


Moje jest takie samo.A francuz pomału zwija interes i musi sie s...syn nachapac. (2010/07/26 18:36)