Jezioro Międzybrodzkie, Wyniki 2012

/ 7 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam:)Chciałem zapytać jak tam jeziorko Ktoś coś łowił???
Dawno nie byłem i mrozy ustały troszkę więc czas wyruszyć:)
Jakie miejsce polecacie i na co się nastawić???
pozdrawiam
u?ytkownik91569


Mrozy ustały czy raczej stanęły w miejscu...?;)
Pomimo tego, że wody w zeszłym roku było mało to bywałem tam nawet często. Jest tam kilka fajnych miejsc. Przy moście od strony Tresnej łowiłem na spining szczupaki i okonie (w tym mój rekordowy 39cm) a na samym jeziorze na przeciw elektrowni było kilkanaście ładnych okoni na robaka. Poza tym leszcza ładnego można tam zahaczyć, kilka kleni się też trafiło. W tym roku planuję już z łódki tam powalczyć. (2012/02/12 19:39)

sensei200


Jak marzec na jeziorku Koledzy???
To już czas żeby łowić w górze jeziora czy jeszcze za zimno??? (2012/03/08 22:01)

sensei200


Był już ktoś w Marcu na jeziorku??Jakie efekty??? (2012/03/14 21:37)

martino 1971


ja jadę w piątek w nocy do czernichowa na kanał miejsce bardzo znane tamtejszym wędkarzą tzw. pod kapliczką zdam relację w niedzielę. aha podobno jezioro jeszcze skute lodem (2012/03/15 14:02)

u?ytkownik91569


O ile nic się nie "ocieli" w pracy to będę tam w sobotę wczesnym rankiem. Może tam na siebie trafimy;) (2012/03/15 16:21)

u?ytkownik91569


No i byłem dzisiaj w Czernichowie na kanale. Porzucałem trochę ale bez efektów. Później ustawiłem się na grunt i spławik. Na spławik ani nie dzióbnęło za to na gruncie miałem kilka całkiem zdecydowanych brań ale zaciąłem tylko małego jazgarza. Ludków się tam nawet trochę zeszło. Każdy liczy, że już może coś się ruszy;) Na pierwszym zdjęciu przeciwny brzeg około ósmej a na drugim około południa.

(2012/03/17 13:55)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.