Jezioro Łojewo Szarlej

/ 5 odpowiedzi
Witam chciałbym wam opisać jezioro na którym wedkuje już pewien czas. A więc znajduje się ono jakieś 7 km od Inowrocławia " Dojazd przez wieś Szymborze". Z dobrymi wynikami spotkamy się tam w metodzie gruntowej jak i spławikowej ,chodz ja szczeze polecam spławikowanie. Ryby znajdujące się na zbiorniku to : płocie,leszcze,karasie,karpie,krąpie,okonie,liny,węgorze itd. Jeden dzień łowienia na tym akwenie jak dobrze się orientuje 16 zł . Niedaleko znajduje się poligon wojskowy ale to nie utrudnia łowienia i lekkie zalesienie daje nam miła atmosferę. Miejsca wędkarskie bez "śmieci" i odpadków po niemyslących wędkarzach. Jest to jezioro na którym musisz coś złowić . Piszcie wszelkie pytania . Pozdrawiam i zachęcam do łowienia na tym akwenie.
jezol15


Witaj! Ja mam pytanie: jakie ryby można spotkać na jeziorze szarlej? (2010/07/29 19:35)

manwe1


KOLEGA NAPISAŁ O GOPLE !!!! Nie ma jeziora Łojewo czy Szarlej ! Kiedys okoliczni kłusole wytłukli większość rybostanu a teraz nie wiem . 

Pozdrawiam

(2010/07/29 21:38)

dancik79


Witam.Był moze ktoś w tym roku w Łojewie i moze napisać jak brania? (2011/04/13 14:35)

aneta-kucharska


Kolego mowa jest o łojewie......przy poligonie i zalesiony obszar tylko to nie 7 a jakies 3-4km od ina (2016/12/25 20:10)

aneta-kucharska


Ja wędkuje na tym jeziorze już dłuższy czas i wyniki miewam różne....raz jest to 10 kg ładnych płoci i leszczy okraszonych dodatkowo kilkoma 1kg karasiami innym razem są to pojedyncze sztuki dla których nie ma sensu moczyć siatki.... (2016/12/25 20:13)