Zaloguj się do konta

Jezioro Łaśmiady na ryby

utworzono: 2012/05/29 13:44
zbynio63

Czy Ktoś z Kolegów łowił w Jez.Łaśmiady?Chodzi mi głównie o połów drapieżników na spinning(sandacz,szczupak,okoń).
[2012-05-29 13:44]

fizbin

Ostatnio byłem w sklepie i ktoś się chwalił, że widział jak na spina wyciągną gość metrowego szczupaka właśnie na Łaśmiadach
[2012-05-29 20:49]

mateo111132

Ponawiam temat. W lipcu mam zamiar się tam wybrać. jaka ryba dominuje ,na jaką metode się nastawiać? [2014-03-06 20:08]

Pawnucy12

Witam. łaśmiady to ciekawa i co najważniejsze dość rybna woda. Dominującą rybą jest leszcz. Kilkudniowe nęcenie i mamy szanse na naprawdę fajne rybki. Jezioro jest solidnie zarybiane i równie solidnie czyszczone siatami. W ubiegłym roku z marszu, bez nęcenia na grunt złowiłem na nim 8 i 7kg karpia, 8kg suma . W nocy jest szansa na węgorza. Na spining bierze głównie okoń, choć trafiło mi się kilka ładnych szczupaków. Na łaśmiadach, zwłaszcza latem, bywają dni, a nawet tygodnie że ryba po prostu nie bierze, a jedynym wyjściem jest łowienie na okolicznych wodach. Ogólnie polecam łowienie z gruntu. Na spina są ciekawsze jeziora w tej okolicy. [2014-03-06 21:41]

mateo111132

Witam. łaśmiady to ciekawa i co najważniejsze dość rybna woda. Dominującą rybą jest leszcz. Kilkudniowe nęcenie i mamy szanse na naprawdę fajne rybki. Jezioro jest solidnie zarybiane i równie solidnie czyszczone siatami. W ubiegłym roku z marszu, bez nęcenia na grunt złowiłem na nim 8 i 7kg karpia, 8kg suma . W nocy jest szansa na węgorza. Na spining bierze głównie okoń, choć trafiło mi się kilka ładnych szczupaków. Na łaśmiadach, zwłaszcza latem, bywają dni, a nawet tygodnie że ryba po prostu nie bierze, a jedynym wyjściem jest łowienie na okolicznych wodach. Ogólnie polecam łowienie z gruntu. Na spina są ciekawsze jeziora w tej okolicy.




Byłem tam 2 lata temu i w tym roku tez chce sie wybrac tyle ze z gruntu nic nie brało na spina tez ciezko bylo jedyne co to leszcz 1 kg i kilka plotek na splawik przez 2 tyg byłem w tych okolicah moze jakies ciekawsze miejsca na tym jeziorku są? tutaj rodzinka się kompałą a ja jakies 50-100m dalej w prawo wędkowałęm  [2014-03-06 22:25]