Jezioro Łaśmiady na ryby

/ 5 odpowiedzi
Czy Ktoś z Kolegów łowił w Jez.Łaśmiady?Chodzi mi głównie o połów drapieżników na spinning(sandacz,szczupak,okoń).
fizbin


Ostatnio byłem w sklepie i ktoś się chwalił, że widział jak na spina wyciągną gość metrowego szczupaka właśnie na Łaśmiadach (2012/05/29 20:49)

mateo111132


Ponawiam temat. W lipcu mam zamiar się tam wybrać. jaka ryba dominuje ,na jaką metode się nastawiać? (2014/03/06 20:08)

Pawnucy12


Witam. łaśmiady to ciekawa i co najważniejsze dość rybna woda. Dominującą rybą jest leszcz. Kilkudniowe nęcenie i mamy szanse na naprawdę fajne rybki. Jezioro jest solidnie zarybiane i równie solidnie czyszczone siatami. W ubiegłym roku z marszu, bez nęcenia na grunt złowiłem na nim 8 i 7kg karpia, 8kg suma . W nocy jest szansa na węgorza. Na spining bierze głównie okoń, choć trafiło mi się kilka ładnych szczupaków. Na łaśmiadach, zwłaszcza latem, bywają dni, a nawet tygodnie że ryba po prostu nie bierze, a jedynym wyjściem jest łowienie na okolicznych wodach. Ogólnie polecam łowienie z gruntu. Na spina są ciekawsze jeziora w tej okolicy. (2014/03/06 21:41)

mateo111132


Witam. łaśmiady to ciekawa i co najważniejsze dość rybna woda. Dominującą rybą jest leszcz. Kilkudniowe nęcenie i mamy szanse na naprawdę fajne rybki. Jezioro jest solidnie zarybiane i równie solidnie czyszczone siatami. W ubiegłym roku z marszu, bez nęcenia na grunt złowiłem na nim 8 i 7kg karpia, 8kg suma . W nocy jest szansa na węgorza. Na spining bierze głównie okoń, choć trafiło mi się kilka ładnych szczupaków. Na łaśmiadach, zwłaszcza latem, bywają dni, a nawet tygodnie że ryba po prostu nie bierze, a jedynym wyjściem jest łowienie na okolicznych wodach. Ogólnie polecam łowienie z gruntu. Na spina są ciekawsze jeziora w tej okolicy.




Byłem tam 2 lata temu i w tym roku tez chce sie wybrac tyle ze z gruntu nic nie brało na spina tez ciezko bylo jedyne co to leszcz 1 kg i kilka plotek na splawik przez 2 tyg byłem w tych okolicah moze jakies ciekawsze miejsca na tym jeziorku są? tutaj rodzinka się kompałą a ja jakies 50-100m dalej w prawo wędkowałęm  (2014/03/06 22:25)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.