Jezioro Kunickie - opinie

/ 2 odpowiedzi

WITAM!!!

Mam takie pytania, a mianowicie chciałbym się dowiedzieć jakiś konkretów o ty jeziorku. Możecie mi coś doradzić pomóc :D. 

Chciałbym się wybrać na zasiadkę możecie mi powiedzieć z której strony jechać, bo słyszalem że jest dość podwodnej roślinności. I czy gdzieś jest zakaz łowienia i poruszania się samochodem. 

Jak tam z przynętami interesuje mnie wyłącznie grunt. Czy kukurydza i biały robak?? Będą jakieś osiągi?? jaka zanęta?? 

Dzięki z góry !!!

Połamania kija w sezonie 2012!!!

POZDRAWIAM..:D

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

stahu89

Ponoć ryba siedzi od Jazgarza po Suma. Ja byłem raz no niestety nic nie złapałem duży akwen dość stary ale jedno mnie denerwowało.. Pajace na skuterach wodnych którzy widza że są wędkarze i specjalnie pływają bliżej brzegów gdzie siedzimy. Z mojego koła sa zawody nocne na tym akwenie ryba ponoć jest porządna ale najleprze miejsca ponoć są od drugiej storny bardziej dzikie i ze nie wolno tam wjezdzac samochodem wiec mało ludzi tam wchodzi. (2012/01/22 18:38)

yamakowal

Powiem ci ze tam ostatnio byłem w niedziele tak o pojechac zobaczyc i zadnego zakazu tam nie widziałem przejechałem autem jeziorko do okola i nic zaden zakaz tylko na odcinku 50 metrow widziałem ze jest zakaz polowu ryb po jakis tam park czy cos a tak to nic. No denerwuja te skutery. Nie tylko i one kajaki łodzie itp itd. trzeba jezdzic tylko na noc ;P

innego wyjscia nie ma;p

(2012/01/23 17:44)