Jezioro koło Warszawy

/ 43 odpowiedzi
JKarp

Rusz cztery liter i sobie pojedź i sprawdź. Są podane dane - jakie te jeziora i gdzie.I nam napisz coś o przynętach, zanętach, sposobach itd ;-)Chętnych jak widać nie braknie na łatwiznę - uszczęśliwisz kilku wędkarzy.Przepraszam a co to - na rybach nie można pisać czy jak ? Zaśmiecasz sam forum takimi postami jak swój - gorzkie żale ...bo nikt nie chce nic powiedzieć.JK (2014/05/13 10:40)

użytkownik167673

Łooo matko i córko. A Ten dalej swoje. Człowieku wrzuć na luz. Opluwasz jadem każdego kto ma inne zdanie niż Ty.  Nie możesz pomóc w temacie to się nie wypowiadaj. Chyba Ci ryby nie brały jak nawet tam zamiast na wygodnym łóżku karpiowym siedzisz na forum. Powyzywaj mnie jeszcze od anonimów to może podbudujesz swoje ego. Pozdrawiam i zaznaczam że na Twój następny zaczepny post nie odpowiadam.

(2014/05/13 11:30)

kazik-kz2

Rusz cztery liter i sobie pojedź i sprawdź. Są podane dane - jakie te jeziora i gdzie.I nam napisz coś o przynętach, zanętach, sposobach itd ;-)Chętnych jak widać nie braknie na łatwiznę - uszczęśliwisz kilku wędkarzy.Przepraszam a co to - na rybach nie można pisać czy jak ? Zaśmiecasz sam forum takimi postami jak swój - gorzkie żale ...bo nikt nie chce nic powiedzieć.JK
Przecież Ciebie nie pytam? A więc w czym masz problem? Odpie.... się odemnie, zrozumiałeś? Czy mam Ci to inaczej wytłumaczyć?

(2014/05/13 11:54)

JKarp

ooo matko i córko. A Ten dalej swoje. Człowieku wrzuć na luz. Opluwasz jadem każdego kto ma inne zdanie niż Ty.  Nie możesz pomóc w temacie to się nie wypowiadaj. Chyba Ci ryby nie brały jak nawet tam zamiast na wygodnym łóżku karpiowym siedzisz na forum. Powyzywaj mnie jeszcze od anonimów to może podbudujesz swoje ego. Pozdrawiam i zaznaczam że na Twój następny zaczepny post nie odpowiadam.

Nie opluwam nikogo jadem - mam jedynie swoje zdanie na zdobywanie łatwej wiedzy na temat łowisk. Forum śledzą nie tylko etyczni wędkarze ale też wszelkiej maści cwaniacy szukający info gdzie jest jeszcze ryba.
Mógłbym pomóc i to nawet nie wiesz jak bardzo, tylko już raz to mówiłem i powtórzę na wszelki wypadek - raz, jeden jedyny opisałem dokładnie miejscówkę. Raz i był to raz ostatni. http://www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=2007
Miałem trzy brania na kulki - dwa na Krillberry i jedno na Skorpion Carp Life. Ciekawe, że w czasie zasiadki nie wrzuciłem ani jednej kulki z zanętą, którą stanowiły pellety różnej wielkości kilku firm i jedna puszka kukurydzy zalane liquidem Scorpion . Naprawdę nie trzeba łowisk specjalnych żeby łowić karpie.

JK (2014/05/13 12:00)

JKarp

"Przecież Ciebie nie pytam? A więc w czym masz problem?
Odpie.... się odemnie, zrozumiałeś?
Czy mam Ci to inaczej wytłumaczyć?Wszedłem na forum bo zainteresował mnie wątek jezior w okolicach Warszawy, pomyślalem że może jakieś fajne łowisko namierzę.
Ale nieee, można tylko poczytać wypociny "guru" który nawet na rybach zaśmieca forum.
Kurde, czy nie można było pisać o jeziorach ? :)"
No wytłumacz inaczej a najlepiej zabroń się odzywać ;-)To nie ja nazywam kogoś " guru " - wiec chyba mogę się ustosunkować do postu? Można pisać o jeziorach - napisałem w poprzednim poście ;-)Nawet napisałem na co miałem brania.
JK (2014/05/13 12:04)

Adriann

Miałem trzy brania na kulki - dwa na Krillberry i jedno na Skorpion Carp Life. Ciekawe, że w czasie zasiadki nie wrzuciłem ani jednej kulki z zanętą, którą stanowiły pellety różnej wielkości kilku firm i jedna puszka kukurydzy zalane liquidem Scorpion . Naprawdę nie trzeba łowisk specjalnych żeby łowić karpie.

JK

Chwalisz się czy żalisz bo za Panem już nie idzie nadążyć :) Człowiecze znajdź sobie znajomych, zainteresowania, dosłownie cokolwiek bo to już nudne się zrobiło... (2014/05/13 12:57)

Adriann

Temat założony tym bardziej nie dotyczy karpi, więc proponuje pisać w miejscu do tego wyznaczonym na tym forum:) (2014/05/13 12:59)

JKarp

Chwalę się i owszem a na serio odpowiadam na pytanie:" Chyba Ci ryby nie brały jak nawet tam zamiast na wygodnym łóżku karpiowym siedzisz na forum."I co z tego, że nie dotyczy karpi? Opisuję na co miałem brania na jednym z jezior. Kurcze a tydzień wcześniej złowiłem tam jazia co prawda na kulkę ale 50 cm to miał lekko:-))) Obok na stanowisku znajomy na białe z kuku łowił karasie :-))) - czy teraz lepiej samopoczucie bo napisałem ściśle w temacie.Temat bym napisał czego dotyczy ale dzieci to też czytają...
JK (2014/05/13 13:31)

Adriann

Chwalę się i owszem a na serio odpowiadam na pytanie:" Chyba Ci ryby nie brały jak nawet tam zamiast na wygodnym łóżku karpiowym siedzisz na forum."I co z tego, że nie dotyczy karpi? Opisuję na co miałem brania na jednym z jezior. Kurcze a tydzień wcześniej złowiłem tam jazia co prawda na kulkę ale 50 cm to miał lekko:-))) Obok na stanowisku znajomy na białe z kuku łowił karasie :-))) - czy teraz lepiej samopoczucie bo napisałem ściśle w temacie.Temat bym napisał czego dotyczy ale dzieci to też czytają...
JK

Serdeczna prośba do Administratora o zablokowanie lub zamknięcie tegoż wątku/tematu bo z pewnymi osobami prezentującymi poziom ponad przeciętnie niski nie idzie tu już wyrobić. (2014/05/13 14:24)

JKarp

To się nucz na drugi raz zanim komuś przypniesz jakąś łatę, że każdy kij ma dwa końce. Nie sztuką jest sypnąć jedynką ( akurat mam to w d... ) ale zawsze może się przydarzyć, że od osoby której tak chętnie udzieliłeś " jedynki " możesz kiedyś potrzebować jakiś wskazówek i pomocy.
A w czym ten poziom jest niski - chyba w tym, że nie odnoszę się do Ciebie wyzywając, kpiąc itd. Zanim coś napiszesz myśl !!
Sam zadałeś infantylne zapytanie na poziomie " pomocy - jeziorko koło Warszawy ". Rozumiałbym, że masz 10 lat i nie umiesz sprecyzować zapytania ale dorosły i wydawałoby się mądry człowiek rzuca w eter " jeziorko koło Warszawy " . Doprawdy poziom lenistwa jest niewyobrażalny. Czekanie na gotowce - to jest domena czasów. Podaj, zrób, naucz i na koniec usłyszysz, że SAM do wszystkiego doszedłem. Jakbyście wędkowali bez tego netu?
Takie i większe da się złowić :-)http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,i-noworoczne-spotkanie-karpiarzy,43686Co komu przeszkadza opis ? Nie, no są tacy, że wiedzą lepiej a potem płacz he he.Każdy kij ma dwa końce a świat jest mały :-)
JK (2014/05/13 15:44)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

użytkownik16322

QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
..............................................................................................................................
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LUDZIE !   ODPUŚĆCIE  SOBIE
JAKO  I JA  WAM ODPUSZCZAM.
Julek.
Ps. Nad Dziekanowskim i Kiełpińskim nie byłem ładnych parę lat.
Ale aż się boję zapytać. (2014/05/13 17:19)

JKarp

Julek na PW jak chcesz możemy pogadać :-)JK
PS Nie odpuszczę leniom ;-)JK (2014/05/13 17:31)

Adriann

To się nucz na drugi raz zanim komuś przypniesz jakąś łatę, że każdy kij ma dwa końce. Nie sztuką jest sypnąć jedynką ( akurat mam to w d... ) ale zawsze może się przydarzyć, że od osoby której tak chętnie udzieliłeś " jedynki " możesz kiedyś potrzebować jakiś wskazówek i pomocy.
A w czym ten poziom jest niski - chyba w tym, że nie odnoszę się do Ciebie wyzywając, kpiąc itd. Zanim coś napiszesz myśl !!
Sam zadałeś infantylne zapytanie na poziomie " pomocy - jeziorko koło Warszawy ". Rozumiałbym, że masz 10 lat i nie umiesz sprecyzować zapytania ale dorosły i wydawałoby się mądry człowiek rzuca w eter " jeziorko koło Warszawy " . Doprawdy poziom lenistwa jest niewyobrażalny. Czekanie na gotowce - to jest domena czasów. Podaj, zrób, naucz i na koniec usłyszysz, że SAM do wszystkiego doszedłem. Jakbyście wędkowali bez tego netu?
Takie i większe da się złowić :-)http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,i-noworoczne-spotkanie-karpiarzy,43686Co komu przeszkadza opis ? Nie, no są tacy, że wiedzą lepiej a potem płacz he he.Każdy kij ma dwa końce a świat jest mały :-)
JK

Odwiedzi Pan naprawdę jakiegoś psychologa bo zachowuje się Pan jak urażone dziecko, któremu zabrano lizaka, może pomimo wieku jeszcze da się coś z tym zrobić. Polskie prawo jak i nie tylko przyzwala na indywidualną ocenę gdyby tylko było "0" to bez wahania by poleciało,bo ta "1" to i tak za wiele...

Kpiną są same w sobie Pana wypowiedzi, od samego początku w tym temacie. A opis zachowania nie jest "wyzywaniem" lecz stwierdzeniem ale to wszystko wina poziomu merytorycznego najwidoczniej.

Temat nie dotyczy do czego Pan doszedł "sam" czy nie sam bo w sumie to nikogo za bardzo nie interesuje;] Dla mnie biorąc pod uwagę zaprezentowany poziom żalu w tym temacie jest Pan Persona non grata, a arshomo additus naturae to Pan raczej nie jest... (2014/05/13 17:35)

Adriann

I sam Pan się kompromituje, stwierdzają ze wije pianę w tym temacie jedynie za ocenę jaka została wydana prze ze mnie. Żenujące trochę Panie JK.

Dla całkowitego wyjaśnienia dla Pana JK. Od osoby, która pisze o umiejętnościach, a potem w wyniku ich braku z winy czy to umiejętności czy słabych produktów, dokonuje z radością sprawdzenia o co w tym chodzi na komercji i się cieszy, że tam te kulki lub umiejętności zaowocowały sukcesem nigdy w życiu żadnych porad :) (2014/05/13 17:44)

JKarp

Dokładnie tak - jak pisałem jestem pamiętliwy a świat jest mały.Pojedź na łowisko komercyjne i udowodnij i sobie i innym, że jednak kulki te czy inne są dobre i skuteczne a potem pisz te swoje dyrdymały.Nadal nie potrafisz zrozumieć, że idziesz na łatwiznę.Nadal nie rozumiesz, że krytykować jest łatwo jednak trzeba się liczyć z tym, że kiedyś będziesz potrzebował kilku porad od tego którego tak łatwo jest krytykować. Co sam robisz dla wędkarzy? Co zrobiłeś oprócz żałosnego skowytu z prośbą o podpowiedź gdzie można połowić?Komuś coś podpowiedziałeś lub zabrałeś głos sensownie coś sugerując?Ja Ci powiem - nie zrobiłeś tego ani razu. Więc nie krytykuj innych w związku z tym, że usiłują podpowiadać innym. Bo tylu PW  z prośbą to sobie nawet nie potrafisz wyobrazić ile ja otrzymuję.

Polskie prawo pozwala też udzielać się w postach założonych z czystego lenistwa, założonych przez leni bo się nie chce samemu poświęcić swojego czasu, swoich pieniędzy itd.Jest to forum - skoro zadajesz jakieś pytanie licząc na łatwiznę licz się, że ktoś łatwiznę będzie tępił bo nie ma nic gorszego niż lenistwo.JK (2014/05/13 22:33)

Lukasz1988

Sorry, że się wtrącam, ale treść wątku odbiega od jego tytułu. Jak chcecie się kłócić to spotkajcie się na solówe i sprawa z głowy. A nie będziecie zaśmiecać forum.Więc wracając do tematu.W Karczewie masz jezioro Moczydło. Masz na nim lina, karasia, karpia, z leszczem tak średnio. Na Rokoli masz wszystkie pospolite gatunki. W Dziecinowie masz kilka jezior. Tylko, że oni nie należą do PZW. U nich karta kosztuje chyba 100 zł na rok. I masz dostęp do 4 jezior w tej miejscowości. Gospodarze dbają o łowiska, więc i wyniki powinny być zadowalające. (2014/05/13 23:14)

Adriann

Sorry, że się wtrącam, ale treść wątku odbiega od jego tytułu. Jak chcecie się kłócić to spotkajcie się na solówe i sprawa z głowy. A nie będziecie zaśmiecać forum.Więc wracając do tematu.W Karczewie masz jezioro Moczydło. Masz na nim lina, karasia, karpia, z leszczem tak średnio. Na Rokoli masz wszystkie pospolite gatunki. W Dziecinowie masz kilka jezior. Tylko, że oni nie należą do PZW. U nich karta kosztuje chyba 100 zł na rok. I masz dostęp do 4 jezior w tej miejscowości. Gospodarze dbają o łowiska, więc i wyniki powinny być zadowalające.

Dzięki za propozycję kolego Lukasz1988:) (2014/05/13 23:17)