Zaloguj się do konta

Jezioro Klucz -w ok. m. Sikory

utworzono: 2009/05/29 07:43
voolcano

Niedawno byłem tam przejazdem na rowerze, bylo paru wedkarzy ale wyniki mieli zerowe. Tak wieć moje banalne pytanie brzmi: Czy są tam jeszcze jakieś ryby? Napisałem jeszcze, gdyz wiem z opowiesci, ze ryby były i to nie byle jakie. [2009-05-29 07:43]

Mista Twista

owszem są, to znaczy były bo sie potopiły:P no, ale chyba na brak atrakcji nie narzekałeś... haha:P [2009-09-06 16:23]

parada

Z tego co wiem parę lat wstecz niezłe ryby tam były.Ja osobiście złowiłem tam kilka małych okoni a mój tata sporego szczupaka.W okresie letnim wolę jechać kawałek dalej na Narew.Jezioro Klucz polecam w okresie ZIMOWYM-okoń i szczupak. [2009-09-07 17:06]

voolcano

Całodniowa wyprawa niestety nie przyniosła ciekawych wyników. Spławik pare razy drgnął, natomiast na spinning nie było nawet małego bicia.

Okolica naprawdę urokliwa, gdyby nie tony śmieci i dziesiątki ludzi bawiący się co najmniej głośno przy alkoholu mógłbym powiedzieć, że odpocząłem :)
To łowisko ma ogromnym potencjał, jeżeli znalazłby się jakiś odpowiedzialny gospodarz, który umiałby wykorzystać walory ów miejsca, nie mógłby odpędzić się od wędkarzy skłonnych zapłacić by mieć możliwość spędzenia tam dnia.

Pozdrawiam. [2009-12-06 12:47]