Zaloguj się do konta

Jezioro Kalwa-potrzebuje pomocy

utworzono: 2014/08/13 21:33
mflorczak

Witam drogich kolegów wędkarzy i oczywiście drogie koleżanki:)

Zwracam się do Was z zapytaniem o Jezioro Kalwa.

Owszem wyczytałem wszędzie że bardzo wybrane przez dzierżawcę... ale nie wierzę że na tak ogromnym zbiorniku nie ma ryby... i że sama się nie odrodzi... Zresztą wszystkie wpisy są z przed kilku lat... A rybki z roku na rok się rozmnażają:)

Tak więc bardzo proszę nie pisać mi o tym że nie ma tam ryb itd., że wyciągneli wszystko, bo zaczynam za tydzień tygodniowy urlop na który czekałem cały rok i ciesze się z niego jak dziecko... Że przesiedzę cały tydzień nad wodą...:) Proszę dajcie mi się cieszyć...:)

Hm... Więc tak, będę w miejscowości Miłuki... Nie wierzę że nikt tam nic nie złapał... Nie muszę być to sztuki rekordowe, ale takie jak dłoń mnie ucieszy...:) Liczy się siedzenie nad wodą... Łapał ktoś tam od tamtej strony i może coś więcej powiedzieć? Jakie dno itd? Jakich zanęt najlepiej używać, jakie się sprawdzają? Na co można coś złapać? Biały, czerwony robak; kukurydza, pęczak, pszenica? Co w ogóle można tam połapać? Chodzi mi o białą rybę... Myślę że nęcąc cały tydzień w końcu coś podpłynie:)

Dziękuje za podpowiedzi:)

Pozdrawiam
Michał [2014-08-13 21:33]