Zaloguj się do konta

Jezioro Juksty w ok.Śniadowa

utworzono: 2016/01/16 21:56
tomo889

Witam!Chciałbym, żeby osoba znająca to łowisko opowiedziała mi coś o nim. Zamierzam wybrać się na wakacje do Śniadowa i byłbym wdzięczny gdyby ktoś przedstawił mi ten zbiornik. Będę łowił z łodzi na spina i z brzegu na grunt, rzadziej spławik. Informacje jakie mnie interesują to zachowania i preferencje co do przynęt ryb z Juksty i ogólna informacja na temat ilości ryb w zbiorniku. Mile widziane wszelakie pro-tipy I rzeczy' które powinienem wiedzieć. Od razu mówię, że znam wszystkie informacje dostępne w internecie, a większość jest sprzed kilku lat i mogły ulec przedawnieniu.Pozdrawiam, i z góry dziękuję za rzetelne odpowiedzi. [2016-01-16 21:56]

roobcio

Cześć, nie pomogę ci ale chciałem spytać gdzie znalazłeś kwaterę? Też myślałem żeby latem na parę dni skoczyć na Juksty (pierwszy raz) ale mam problem ze znalezieniem sensownej kwatery.Przeczytałem trochę pochlebnych opinii w internecie o tym zbiorniku stąd taki a nie inny wybór. pozdrawiam
[2016-01-19 20:14]

tomo889

http://www.eholiday.pl/dodaj_wpis.html?gclid=Cj0KEQiA_fy0BRCwiLaQ5-iFgpwBEiQA884sOXr6brroWN_79sNb2M4m2sGlFqkIER6oARBfb6CT1GcaAqrC8P8HAQ polecam tę stronkę. Może nie będę zdradzał moich noclegów, ale po wpisaniu noclegi Ryn; Mrągowo; Śniadowo itd. powinno wyszukać coś interesującego. A co do stronki z linku to wpisujesz miejscowość lub wybierasz obszar na mapie. [2016-01-20 15:50]

Jakub1234567

Witam serdecznie czy był ktoś w tym roku nad jeziorem juksty?Pozdrawiam [2016-10-20 19:10]