Jezioro Gołuchów-jak złowić dużego leszcza?

/ 4 odpowiedzi
Koledzy czy ktos mi powie jak jest z duzym leszczem na jeziorze goluchowskim ,gdzie tam lowic i czy lepiej w dzien czy w nocy.
certa111


rozmawiamy o jeziorze w miejscowości Głuchowo koło Wronek??
jeżeli tak to zdecydowana przewaga karpi jak to przystało na łowisko typowo karpiowe... (2011/06/04 11:26)

grunia1976


Nie ten zbiornik jest kolo Kalisza (2011/06/04 11:55)

Greg1994


Witam kolege Adama duży leszcz w gołuchowie ja tam najwiekszego złowiłem 45cm hehe (mały) na bata pare spadło w tym samym dniu ale to już legenda bo to było rok temu dokładnie 6 czerwca ale widziałem jak tarły sie takie ok +70cm złoto brązowe łopaty wtedy wędkowałem z marszu nie nęciłem prędzej łowiska jeśli miał byś czas na porządne zanęcenie łowiska to proponował bym wędkować z łódki w okolicach staruchy jest to odnoga wchodząca w las dno jest tam bardzo zróżnicowane górki itp. itd. i jest w miarę głęboko koło 3-4m no i nikt ci nie hałasuje nad głową bo jak to w gołuchowie bywa tłok niesamowity a cisza nad wodą bezcenna życzę powodzenia w razie pytań postaram się pomóc ;) (2011/06/07 18:46)

z@mela


Aby złowić dużego leszcza musisz pójść na plażę dorwać  największego paździerza wrzucić  go do wody a później zaczepić za majty   :P najlepiej taki 190cm i 60kg wagi a  na poważnie  to musisz  poznać łowisko poszukać górek dołków  najlepiej popływać z echosondą ew spytać bardziej doświadczonego łowcy a następnie to miejsce nęcić  nęcić i jeszcze raz nęcić  a leszcze podejdą na bank  .

Jak wiesz w Gołuchowie jest sporo "żyletek" i jak one wejdą w łowisko to będziesz miał  z nimi niezłą zabawę .

powodzenia (2011/06/07 19:25)