Zaloguj się do konta

Jezioro Głuszyńskie i spinning

utworzono: 2012/04/18 15:07

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

pumba 1983

mam pytanie w sprawie jeziora gluszynskiego? moze ktos mi pomuc bo mam zamiar sie wybrac w ten weekend lecz jeszcze nie bylem tam lowic na spining wiec prosil bym o jakies podpowiedzi gdzie najlepiej sie wybrac czyli od ktorej strony pojechac i czy tos mi moze powiedziec gdzie mozna wypozyczyc lodke

[2012-04-18 15:07]

JaroDaw

Witamy nowego kolegę. Na początek zapoznaj się z regulaminem forum, podpowie Ci jak zakładać wątki. Następnie ( czyli od następnego postu ) korzystaj z klawisza "Alt", który pomoże Ci pisać po POLSKU !!!Pozdrawiam Moderator :) [2012-04-18 15:12]

szogun1

Witam łowiłem od strony miejscowości topólka na troka okoni jest sporo lecz nie są to jakieś spore egzemplarze. Szczupak zaczyna żerować intensywniej w drugiej połowie maja. Być może jest to spowodowane tym że później przystępuje do tarła ponieważ jest tam dosyć głęboko. łódkę nie wiem konkretnie ale wydaje mi się że wypożyczysz na drugiej stronie jeziora bo są tam chyba jakieś ośrodki. Generalnie szukaj teraz szczęcia na spinning w najpłytszych zatokach. jeśli chcesz to mam (chyba) gdzieś na kompie mapę batymetryczną tego jeziora i paru pobliskich.Ogólnie nie nastawiaj się na okazy bo jest to jezioro oczyszczone przez rybaków. Ale być mmoże szczęście ci dopisze. Połamania życzę i daj znać na priv jak przebiegła wyprawa bo ja wybieram się dopiero w maju
Pozdrawiam [2012-04-18 17:36]

pumba 1983

no witaj, ja właśnie dopiero zaczynam na spining próbować właśnie i chce zobaczyć jak jest na Głuszynskim bo daleko nie mam do niego w sumie tak można powiedziec i mam zamiar wykupic na cały rok zezwolenie na nie lecz teraz sie zastanawiam czy warto jak na okazy nie ma co liczyć. Tak na wstepie powiedz na co łapiesz i co sie najlepiej sprawdza. No ja bede wlśnie próbował od strony stawisk i morze od rybin w tym zakolu właśnie od stawisk to od poczatku jeziora tam kiedys była przystan w sumie jest ale w tragicznym stanie. [2012-04-18 17:53]

pumba 1983

w sprawie tej mapy i map które posiadasz mógłbys mi je wysłac na moja poczte z góry dziekuje!! i chciałbym sie jeszcze dowiedziec gdzie warto moze pojechac w okolicach na spining jezeli możesz mi podpowiedzieć byłbym ci z góry wdzięczny a o tym jak mi poszło w ten weekend to napisze napewno jak nie na spining to jak poszło na spławik. I się właśnie zastanawiam jak z tym zezwoleniem zrobić ale gdzie nie ma kłusowników ta woda też jest nie zbyt bo pgr a nie zadna pzw [2012-04-18 18:28]

pumba 1983

w sprawie tej mapy i map które posiadasz mógłbys mi je wysłac na moja poczte z góry dziekuje!! i chciałbym sie jeszcze dowiedziec gdzie warto moze pojechac w okolicach na spining jezeli możesz mi podpowiedzieć byłbym ci z góry wdzięczny a o tym jak mi poszło w ten weekend to napisze napewno jak nie na spining to jak poszło na spławik. I się właśnie zastanawiam jak z tym zezwoleniem zrobić ale gdzie nie ma kłusowników ta woda też jest nie zbyt bo pgr a nie zadna pzw [2012-04-18 18:28]

Jeśli kolego wyszukasz tę mape również proszę na maila : mikeadamczyk1@gmail.com [2012-04-18 18:47]

szogun1

Kolego mikeyy wyslalem ci juz ta mapke napisz czy doszlo. Kolego pumba wyslij mi swoj adres to ci przesle ta mapke. Co do troka to w zaleznosci od dnia braly na rozne kolory najlepiej sie sprawdzal mi w zachmurzone dni kolor zolty a w sloneczne motor oil i czarny. Sprobuj rownierz na bialego i seledyn z brokatem. Jesli chodzi o szczupaki to najlepsza okazala sie poczciwa alga dwojka w kolorze srebra. I kopyta relaxa perlowe z czarnym grzbietem i czerwonym pyszczkiem. Ogolem naturalne kolorki. Na splawik bierze sama drobnica najczesciej plotka wzdrega czasem maly leszczyk chodz ten lepiej bierze na feederka wieczorem. W nocy raz mialem chyba wegorza na fileta ale niestety przegralem walke a poza tym jazgarze:) Nie lowilem tam az tyle zeby napisac cos wiecej jestem tam czasami u kumpla na dzialce 
Pozdrawiam [2012-04-18 22:12]

misiekk35

Podpinam się pod temat. Wybieram się właśnie nad Głuszyńskie na parę dni ale na spławiczek z łódki. Nie znam jeziora. Ja w zatoce potołówek - czy tam są ciekawe miejsca na białą.

Szogun1 prześlij proszę i mnie tę mapkę - gorące dzięki.

[2012-04-18 23:48]

n-glass

Jeśli mogę prosić to prześlij mi mapy na n-glass@wp.pl. Z góry dzięki.
[2012-04-19 07:34]

pumba 1983

marcin.marynarz@interia.pl o to mój adres z góry dzieki i juz czas się zaczac szykowac i sprubowac pare mozliwosci i czy cos poczciwego wezmie jak nie to jade na Slesin na Gopło [2012-04-19 08:06]

szogun1

Panowie wyslalem wam te mapki napiszcie czy wszystko doszlo.Miesiekk35 daj maila tu albo na priv to rownierz ci przesle. Pumba slyszalem ze goplo jest duzo bardziej rybne niz gluszynskie osobiscie na nim jeszcze nie lowilem
Pozdrawiam [2012-04-19 17:42]

malroon

Witam też poproszę o te mapki stachu-76@o2.pl
[2012-04-19 19:14]

pumba 1983

no właśnie się dziś dopytywalem bo przejeżdżałem przez ślesin i stanąlem w sklepie wędkarskim po przynęty i wlaśnie mi powiedział ze idzie złapać ładnego szczupaka i okonia także nie wiem ja pojade i już wykupiłem na głuszyńskie zezwolenie i w ten weekend zobacze ale tez duza słysze o naprawde perfidnym kłusownictwie na łuszyńskim pradem itp. także się nie dziwie ze nie ma wiekszej ryby w tym jezize a nik sie tym nie zajmnie aby chociaż to troszke zastopowac mówie oczywiscie o policjiwdnej i strazikach.no ja napisze jak oszło po weekendzie [2012-04-19 21:14]

misiekk35

Tu misiek35

misiekk35@op.pl

[2012-04-19 21:52]

84Bartek

witam wszystkich serdecznie!

powiedzcie ile w tym roku kosztuje zezwolenie łódka + spinning?

a kolegom chcącym wędkować z łódki lub nastawiających się na szczupaki sugeruje poczekać do 1-ego maja

[2012-04-20 11:59]

JaroDaw

Temat wyczerpany, temat dot tego jeziora tu:http://forum.wedkuje.pl/post/jezioro-gluszynskie-ryby/358383/0 [2012-04-20 12:07]