Zaloguj się do konta

Jezioro Głębokie - łowiliscie w tym roku - jakie w

utworzono: 2009/11/23 15:12
news34

witajcie
czy łowiliscie w tym roku na jeziorze głębokim?,czy areator który jest zamontowany pozytywnie działa na brania rybek?
jakie mieliscie wyniki,jakie przynęty stosujecie?nasze koło w tym roku zorganizowało tam zawody spinningowe ale efekt słaby [2009-11-23 15:12]

ziembix

Powiem ci tak . bylem na głębokim około 3 miesięcy temu , codziennie przez tydzień po 6-9 godzin . przez pierwsze 3 dni spiningowałem , słabe rezultaty to mało powiedziane nie miałem ani jednego brania , zerwałem przynęt na 154zł i widziałem jednego okonia (na oko 15cm) który nie zdążył uszczypnąć mojej obrotówki . Używałem wszystkiego : rozmiaru , kolory , obrotówek , gumek , woblerów i blach . drapieżników tam albo nie ma albo stały się na tyle inteligentne że odróżniają pajaca z wędką od zwykłej rybki . Jeśli chodzi o grunt to 'przespałem 3 dni zakładając na haczyk wszystko co dało się nabić , sypałem do wody naj leprze zanęty i miałem jednego małego lina . Na spławik gapiłem się 4 godziny i wkur wiony poszedłem do domu . I przez najbliższe 3-4 lata nie zamoczę tam kija . więc w skrócie . daruj sobie . [2009-11-26 18:04]

news34

dzięki,tak myslałem,troszke poswięciłes czasu ale jak nie ma wyników to zniechęca,mam to samo [2009-11-28 14:31]

ziembix

własnie sie dowiedziałem że jesli chodzi o głębokie to na samym końcu w tych chaszczach trafi sie karp , lin i szczupak . ale żadko i miejsce trudno dostepne .
[2010-04-08 09:56]

irek z

Witam,w lutym moje koło miało tam zawody podlodowe,koledzy zlowili kila okonków na blaszki.Ja osobiście nie łowiłem na tym jeziorze od paru lat.O ile mi wiadomo ,to na samym końcu jest teren lęgowy ptaków i nie wolno tam łowić.Pozdrawiam.
[2010-04-08 16:06]

pistolecik

ja łowię tam od 3 lat i nie jest najgorzej po prostu trzeba znać teren i w odpowiednim miejscu zarzucić:)Ja łowię tam na spining i jestem tam 3 4 razy w tygodniu a to z wędka albo z rowerem i łowię tylko i wyłącznie algą 2 i żółtymi gumami w tym roku złowiłem tam 2 szczupaki po 60 cm i widziałem pana który złowił przy mnie 80 cm sandacza ogólnie widziałem tam węgorze przepiękne okonie które łowię na małe żółte gumki są tam piękne leszcze w tym roku widziałem ich tarło no i słyszałem pogłoski o karpiach... Po prostu trzeba dobrze poznać te łowisko
[2010-06-06 22:40]