Zaloguj się do konta

Jezioro Drawsko - czaplinek

utworzono: 2010/08/15 16:33
MYQ79

Witam Koledzy!!! zamierzam jutro wyskoczyć do Czaplinka na kilka dni poszaleć nad Jeziorem drawsko. Proszę napiszcie kto jest gospodarzem tego Jeziora i gdzie mozna wnieść opłaty. Będę również wdzięczny za informacje w ktorym miejscu najfajniej powędkować na spławik grunt lub spinning. Jakie przynety i wogóle będę wdzieczny za jakieś info co gdzie i jakl. POzdrawiam i czekam na jakies wieści. z góry dziekuję [2010-08-15 16:33]

MYQ79

dziekuje wszystkim za cenne informacje i pomoc... Nie ma to jak liczyć na "Kolegów po fachu" z portalu wedkuje.pl... napewno z mojej strony mozecie liczyc na taki sam odzew... pozdrawiam [2010-08-15 22:12]

MYQ79

jestescie beznadziejni... kolko wspolnej adoracji... zero pomocy dla innych tylko lizanie sobie supy nawzajem... zalosne [2010-08-24 19:23]

jestescie beznadziejni... kolko wspolnej adoracji... zero pomocy dla innych tylko lizanie sobie supy nawzajem... zalosne


Nie przesadzasz!? Widocznie nikt nie wie nic na temat tej wody! Tak bywa! Dlaczego odrazu obrażasz?! W tym momencie Ty okazałeś sie żałosny i jak Ci nie pasuje to forum, to droga wolna!


[2010-08-24 19:34]

jestescie beznadziejni... kolko wspolnej adoracji... zero pomocy dla innych tylko lizanie sobie supy nawzajem... zalosne

a od czego masz wyszukiwarkę .żal mi cię ,a beznadziejny to ty jesteś
[2010-08-24 19:41]

Bromar

 Kolego, zastanów się nad swoim zachowaniem, jak napisał Ci Kolega Mastiff, może nikt nie zna tego zbiornika, a na pewno nie jest to powód do ubliżania nam. Wpisz w Google :

Jezioro Drawsko - Czaplinek

a zobaczysz ile jest tam informacji. Pozdrawiam żałosnego ...........

[2010-08-24 19:53]

arekde

Byłam tam przejazdem jak wracałem z Kołobrzegu. Jezioro śliczne, woda krystalicznie czysta, obok zamek Drahim..dawna kolegiata Tempariuszy, są pomosty dla wędkarzy. Widoki cudowne ale............jak mam tam spotkać takich "kolegów" co to mają pretensje do wszystkich i o wszystko to chyba pojadę gdzie indziej ;-) [2010-08-24 20:49]

Bromar

Byłam tam przejazdem jak wracałem z Kołobrzegu. Jezioro śliczne, woda krystalicznie czysta, obok zamek Drahim..dawna kolegiata Tempariuszy, są pomosty dla wędkarzy. Widoki cudowne ale............jak mam tam spotkać takich "kolegów" co to mają pretensje do wszystkich i o wszystko to chyba pojadę gdzie indziej ;-)



 :))
[2010-08-24 21:08]

picnawode2

Witam. Wprost trudno uwierzyc , że wśród tylu fantastycznych wędkarzy , nie znalazł się nikt , kto pomógłby koledze. Ja niestety pochodzę z południa Polski i nie mam zielonego pojęcia o jeziorze Drawsko, choc wiele o nim słyszałem.I po raz kolejny dziwie się , że odzywają się "krzykacze". Nie masz nic do powiedzenia to milcz. Tak będzie lepiej dla nas wszystkich.
Miłych snów. Wesołych świąt.
[2010-08-24 21:33]

arekde

No........Ty kużwa pomogłeś....hi hi

Używając Twoich słów..."Jak nie masz nic do powiedzenie to milcz".

Nie pal tyle tego czegoś albo zmień dilera bo Ci jakieś gówno wciska mówiąc, że święta za pasem ;-)

[2010-08-24 21:40]

No........Ty kużwa pomogłeś....hi hi

Używając Twoich słów..."Jak nie masz nic do powiedzenie to milcz".

Nie pal tyle tego czegoś albo zmień dilera bo Ci jakieś gówno wciska mówiąc, że święta za pasem ;-)


Hahahahahahahahaha......dobre.... :)



[2010-08-24 22:52]

misiek2401

Witam. Chciałbym zupełnie neutralnie podać kilka informacji. Drwasko należy jak inne jeziora w gminie Czaplinek i Borne Sulinowo do czaplineckiej spółki rybackiej. Przyzwoitość nie pozwala mi teraz o nich nic mówić do musiałbym chyba rzucać mięsem. Z tego co wiem od znajomych - ja osobiście łowie 16 km dalej na jeziorach Pile, Kocie, Strzeszyn, Brody... - to sytuacja na Drawsku jest nieco lepsza nie na tych w.w jeziorach a na nich jest po prostu tragiczna !!! Zainteresowanych odsyłam do mojego listu do władz Bornego Sulinowa (jest zamieszczony tu na forum) Można znaleźć przez mój nick.

Chlopaki rybacy koszą wszystko co się da i to bez litości, resztę załatwiają kłusownicy bo kontroli nie ma żadnych. W lecie szansa na rybę jest nikła. Jak się nie wie gdzie łowić to właściwie zerowa. Ciekaw jestem tak swoją drogą jak się powiodło...????  Napisz kolego.

I jeszcze jedno: Poziom wypowiedzi niektórych kolegów świadczy niestety o niewielkim poziomie socjalnym. Niektśrych z Was Panowie też bym nie chciał spotkać nad wodę. Trzymajcie jakiś poziom proszę, to nie trudne. A "oko za oko" to najniższa półka....

Serdecznie pozdrawiam

[2010-09-27 16:39]

misiek2401

http://forum.wedkuje.pl/post/drawsko-pomorskie/106546/0

 

Pod tym linkiem jeszcze pare rzeczy na temat !!!

[2010-09-27 16:43]

misiek2401

Witam. Chciałbym zupełnie neutralnie podać kilka informacji. Drawsko należy jak inne jeziora w gminie Czaplinek i Borne Sulinowo do czaplineckiej spółki rybackiej. Przyzwoitość nie pozwala mi teraz o nich nic mówić do musiałbym chyba rzucać mięsem. Z tego co wiem od znajomych - ja osobiście łowie 16 km dalej na jeziorach Pile, Kocie, Strzeszyn, Brody... - to sytuacja na Drawsku jest nieco lepsza niz na tych w.w jeziorach, a na nich jest po prostu tragiczna !!! Zainteresowanych odsyłam do mojego listu do władz Bornego Sulinowa (jest zamieszczony tu na forum) Można znaleźć przez mój nick.

Chlopaki rybacy koszą wszystko co się da i to bez litości, resztę załatwiają kłusownicy bo kontroli nie ma żadnych. W lecie szansa na rybę jest nikła. Jak się nie wie gdzie łowić to właściwie zerowa. Ciekaw jestem tak swoją drogą jak się powiodło...????  Napisz kolego.

I jeszcze jedno: Poziom wypowiedzi niektórych kolegów świadczy niestety o niewielkim poziomie socjalnym. Niektśrych z Was Panowie też bym nie chciał spotkać nad wodę. Trzymajcie jakiś poziom proszę, to nie trudne. A "oko za oko" to najniższa półka....

Serdecznie pozdrawiam



[2010-09-27 16:44]

arekde

Kolego Misiek2401.........

Jesli masz problemy z ustaleniem "poziomu socjalnego" (skąd to chłopie wziąłeś???) reprezentowania "jakiejś półki " oraz o "trzymaniu poziomu" to zerknij proszę na 2 i 3 post kolegi MYQ79 gdzie mowa o "kółku wzajemnej adoracji"czy "lizaniu dupy" a sam sobie odpowiesz kto nic sobą nie reprezentuje i jest krzykaczem obrażającym wszystkich.

A jeśli masz z tym problem to współczuję Tobie i najbliższemu twojemu otoczeniu.....

 

[2010-09-27 19:10]

misiek2401

Szanowny AREKDE !!! No i właśnie o to mi chodziło...Miałem na myśli własnie takie sformułowania, ale cóż, Twoją odpowiedzią dałes sam sobie świadectwo przynależności - Si tacuisses, philosophus mansisses ..... dla mnie koniec dyskusji. Dziekuję za poziom. [2010-10-03 12:34]