Jezioro Długie w Lisewie Kościelnym

/ 7 odpowiedzi
Witam. Wie ktoś  coś o tym jeziorku?? Jak tam z rybą ??Czy jest to jezioro lepsze od sąsiadującego obok Mochelka??Na Mochelku łowiłem kilka razy a teraz chciałbym obok się zasadzić i chciałbym wiedzieć na jaką rybę najlepiej tam zapolować:) chodzi mi o połowy z gruntu:)
Bialy89

odezwie się ktoś na temat tego jeziora:)?? (2013/06/04 13:21)

arbie2

Witaj bylem tam ze 2 razy z kumplem z Bydgoszczy ale bez efektow w rybach, a ponoc ryba jest.Zaraz z brzegu jest duzy spadek tyle zaobserwowalem wiec nie pomoge.Jesli Mochelek to ten co jest z drugiej strony drogi to juz lepiej bo karasi tam nalowilem.Ten moj kumpel tez nazywa sie Bialy. (2013/06/04 16:12)

Bialy89

Właśnie ja tak o to jezioro zapytałem bo ostatnio jak byłem na mochelku to poszliśmy się przejść bo tam na Długim kolesie na karpia polowali i tak z nimi pogadaliśmy sobie.Jeden z nich właśnie zachwalał tą wodę. Muszą tam teraz spróbować co tam w tej wodzie pływa. A kolego nie znasz może prywatnych łowisk w okolicy Inowrocławia?? (2013/06/04 23:20)

arbie2

Niestety nie mam Ci co polecić konkretnego koło Ina chyba że chciałbyś spróbować połowić w okolicach Konina to bym się rozeznał gdzie warto się wybrać. (2013/06/05 21:11)

Bialy89

hmm no też może być:) wiesz ja  w tamtym roku dwa razy byłem z kolegami na takich stawach u Roberta w Kleczewie może jeździsz tam?? (2013/06/06 21:47)

arbie2

Tam nie byłem ale jak szwagier zjedzie z delegacji jutro to coś się dowiem. (2013/06/07 05:17)

Bialy89

to jak byś mogł to się dowiedz i jak znasz jakieś łowiska w okolicy konina to mi napisz może bym się tam wybrał :) (2013/06/09 23:26)