Jezioro Bukowo - Dąbki

/ 1 odpowiedzi

Witam!Jade w sierpniu nad morze do miejscowości Dąbki.Interesuje mnie jezioro Bukowo i najlepiej połów z łódki.Gdzie można niedrogo wypożyczyć taką łódke i za ile?Chciałbym pospinningowac i nie tylko ,białoryb również wchodzi w gre np;na spławik.

Czy na jeziorze Bukowo coś się zmieniło odnośnie łowienia z brzegu,chodzi mi o miejscówke.Z tego co pamiętam łowisko trudno dostępne z brzegu i mocno zarośnięte.Jakie macie wyniki czy rybka tam bierze i na co białoryb i drapieżnik?POZDRAWIAM...

bluehornet


utworzono: 2013/06/30 10:21

Kanał łączący jezioro Bukowo z morzem





Crocop80
Witam wybieram się  w sierpniu na 10 dni  nad morze do miejscowości Dąbki koło Darłówka.Chciałbym się dowiedzieć czy na kanał wystarczy opłata którą opłacę w kapitanacie na łowienie w morzu,czy potrzebna jest dodatkowa.Jakie macie wyniki na tym kanale proszę o porady co do sprzętu i przynęt.Interesuje mnie nie tylko białoryb ale również drapieżnik.Czekam na odpowiedz i pozdrawiam...

utworzono: 2013/06/30 10:37

Dorsze z kutra Darłowo





Crocop80

Witam!wybieram się w sierpniu nad morze..

Jakie polecacie kutry do łowienia dorszy w Darłowie,ile kosztuje taka wyprawa?Nie posiadam sprzętu na morze ale wiem że można wypożyczyć,czy musze miec ze sobą przynenty-pilkery czy na kutrze są dostępne?Nigdy nie łowiłem z kutra dlatego prosze o informacje


(2013/06/30 12:03)