Jezioro Bugaj k/o Piotrkowa

/ 6 odpowiedzi
Witam jestem początkującym wędkarzem i chce się was poradzić. Chcę się wybrać na rybki w niedzielę 29.04 na spławik na jezioro Bugaj w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego. Chciałbym złowić parę ładnych leszczy lecz nie wiem czy się opłaca jechać i jaką przynętę założyć, pomóżcie ?! ;)
1z2z3z4


Na Bugaju ciężko złapać leszczyka większego niż 0,7 kg Co nie znaczy że ich tam nie ma - kolega z forum złapał 2 naprawdę ładne na betonach.
Czasami wędkuje na Bugaju ale tylko na cięzko (2012/04/24 17:23)

1z2z3z4


Widzę, że na bugaju nikt nie łapie :) (2012/04/27 13:45)

czesus


Wędkuje na bugaju ale nigdy nie widziałem tam leszcza większego niz 1 kg. Nie uwierzę jeśli nie złowię:p
 Jeśli leszcz to raczej na betony uderzaj, natomiast dobre miejsca na lina i karasia są od strony wierzej koło kościoła, jest tam dość płytko ale o tej porze roku to idealne żerowiska dla nawet dużych okazów:)

Pozdrawiam (2012/04/28 08:26)

Karol90


Dokładnie, na leszcze najlepiej na betony ale większe szanse mogą być teraz od strony wierzej właśnie. Jest tam taka charakterystyczna 'podkowa' tam można próbować teraz. (2012/04/28 11:53)

1z2z3z4


A ja się z kolegami tylko częściowo zgodzę ;) Dla mnie idealna jest plaża przy kamieniu - można tam złapać leszcza, lina karasia. (2012/04/28 15:56)

Koziii


Witam . Odświeżam temat. Chciałbym się wybrać na zbiornik . Dzieje się coś ? I chciałbym się poradzić o zbiornik Kotliny, czy jest on w tym roku w Łodzi czy Piotrkowie ? Bo nie ma go w rejestrze połowów . Pozdrawiam i dzięki za info . (2013/06/10 20:47)