Jezioro Bąblino Biała Pilska

/ 5 odpowiedzi
Witam,mam pytanko głównie do wędkarzy z okolic Trzcianki chciałbym wybrać się na cały weekend nad jezioro w Białej Pilskiej ale nie za bardzo wiem co można tam połowić i czy w ogóle warto ,za wszystkie informacje dotyczące przynęt, ryb ,metody połowu będę wdzięczny.
Pozdrawiam
KIER72


Nikt nie zna jeziora ? :( (2010/08/02 20:26)

Damiano747


cześć byłem tam dwa lata temu to koło  takiej starej stacji po prawej  parę leszczy i jeden karaś ale widziałem ze gość na pontonie targał ładne okonie myślę ze jest nam ryba ale też dużo wykłusowane tak przynajmniej słyszałem od znajomego który mieszka nie daleko białej  (2010/08/03 19:10)

KIER72


Dzięki , jadę jutro tam pod namiot  na dwie nocki jak pogoda pozwoli ,a jak tam rybki u Ciebie ? (2010/08/03 19:32)

kardynal


Witam! Na stronie PZW Piła ukazał się komunikat dot min. jez. Mositko i Bąblino k. Trzcianki
http://www.pzw.org.pl/pila/wiadomosci/44678/61/uwaga_zakaz_lowienia_na_niektorych_wodach

Biuro Zarządu Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile informuje, iż w związku z nieprzedłużeniem przez RZGW w Poznaniu umów dzierżawy na wędkarskie użytkowanie wód na jeziora: Okonte, Podgaje,  Czarcie, Bąblino i Mositko obowiązuje na tych wodach zakaz uprawniania amatorskiego połowy ryb.

W przypadku wyjaśnienia sprawy i podpisania nowych umów przez Okręg Nadnotecki, będziemy informować na bieżąco.

(2011/04/20 23:31)

KIER72


Witam, ma ktoś informację czy na Bąblinie można już łowić ? (2013/06/09 15:21)