Zaloguj się do konta

Jeziorko Nyskie- Wójcice. Coś bierze?

utworzono: 2011/06/13 12:58
ragaraga

Witam mam pytanko czy był ktoś ostatnio na Wójcicach na jeziorze nyskim?? mam zamiar sie wybrac jutro nad ranem ! Bierze cos ?? [2011-06-13 12:58]

welol1

to prawda ze sa problemy z dojazdem nad wode od strony wojcic kolo kamiennego walu? slyszalem ze ludzie nad samym jeziorem dzierzawia ziemie ...
[2011-06-13 16:07]

ragaraga

Witam nie ma problemu na wójcicach wjechać trzeba do wioski zaraz skręcamy w lewo na :" Betonowke " i prosto na skrzyzowaniu nie jedziemy prosto tylko w lewo i polna droga i tam sa juz zjazdy na jeziorko ja osobiście biore ten dalszy zjazd koło takiego betonowego odlewu skrecam w lewo przez wąwóz i gotowe !!!! [2011-06-13 19:11]

grzesiek35

Ja zawsze jezdze na tą przystan i wypozyczam łodke ,ale w tym roku jeszcze nie bylem.Podobalo mi sie tam zawsze,nigdy bez rybki sie nie obyło.
[2011-06-13 20:11]

ragaraga

Własnie i tu jest problem , kilka razy sie zdarzalo ze sie siedziało kilka ładnych godzinek i ani brania i to nie tylko u mnie ,lecz jak sie kogos spotka to mowią ludzie ze własnie słabo jade jutro o 3 rano mam nadzieje ze cos połapie

[2011-06-13 20:46]

welol1

no to powodzenia ja jednak wybralem mietkow z wywozka zobaczymy jakie efekty beda.Co do wojcic zawsze mialem tam dobre efekty ale tylko leszcz... nie schodzilem poniżej 15 na noc oczywiscie wiekszosc rybek wracala do wody. Zauwazylem ze na plytszej wodzie wieksze stada podchodzily. probujcie na biale ze styropianem/ryzem preparowanym z olejem.polamania kija.
[2011-06-14 00:34]