Zaloguj się do konta

Jeziorko na 5-dniowy wyjazd

utworzono: 2013/06/21 22:16
papkin1989

Panowie szukam ciekawego lowiska na wyjazd pod namiot z dziewczyna :D mam na mysli by byla to ciekawa miejscowka wiecie las do okola jakas polanka by nie siedziec tylko przed kijem tylko z mozliwoscia kapieli itd :) Naleze pod okreg PZW Kalisz mam oplacone skladki na poznan tez  zazwyczaj jezdzilem na dolsk i dzonek ale biora tam zazwyczaj takie dlooniaki leszczyki. Moze byc zbiornik gdzie grasuje sum ppniewaz jakos na tych co lowie mimo sprzetu idobrych tak msyle przynet nie moze jakos podejsc ;/ z gory dziei z propozycje :)

[2013-06-21 22:16]

Wachta

Z całym szacunkiem, ale próbuj w biurach podróży.
[2013-06-21 23:54]

papkin1989

a  dalczego biura podrozy czy to duze wymagania bylem kiedys nad fajnym zbiorniczkiem i mial te cechy ale czy znacie tez moze inne

[2013-06-24 22:01]

patryk200

Jakbyś mieszkał na śląsku to bym ci zaproponował zbiornik Sosina jest ryba, można się kąpać na plaży, do tego budki z piwem i jakby znudziło bi ci się wędkowanie to codziennie impreza na plaży do białego rana
[2013-06-24 22:15]

Kowal73

Witam Patryk.....A na Pławki go trza skierować,,tam se chłopak powędkuje:),nie będzie żałować:))) [2013-06-25 00:51]

Bernard51

Witam Patryk.....A na Pławki go trza skierować,,tam se chłopak powędkuje:),nie będzie żałować:)))

Zbyszku kolega chciałby przeżyć przygodę z sumem, więc Rybnik byłby też dobry woda zimna, od strony lasu, spoko,las, woda i komary których już wszędzie pełno.
[2013-06-25 05:29]

Wachta

a  dalczego biura podrozy czy to duze wymagania bylem kiedys nad fajnym zbiorniczkiem i mial te cechy ale czy znacie tez moze inne

Wymaganie mnie trochę rozbawiły. Ja niestety nie znam takiego zbiornika, to pewnie dlatego.

[2013-06-25 10:25]

patryk200

Jak i na Pławkach jak i na Rybniku jest sum tylko trzeba go nęcić i to najlepiej przez 2 tygodnie - dwa razy w tygodniu wątrobą, pelltem i jakimiś odpadami z ryb. Według mnie Pławniowice byłyby najlepszym rozwiązaniem
[2013-06-25 14:02]

patryk200

No chyba że Dziećkowice??
[2013-06-25 14:03]

papkin1989

wszystko pieknie ladnie ale czy lowiska ktore wymieniacie sa w zasiegu moich zezwolen? :)

I moje wymagania nie sa za duze dla kolegow wyzej to pisze :) nie wiem gdzie wy lowicie ale nie musza to byc tylko "nory" :) mozna tez wypoczac w ladnych miejscach :)

[2013-06-25 16:06]

roman76

hmmmm,może z moich stron,jest tak:Pamiątkowo-dzierżawione ,dalej Bytyń tylko z lasem krucho,zalew radzyny,tam wszystko o czym piszesz tylko nie wiem jak z sumem,Sieraków-dzierżawione i też nie wiem jak z sumem,kurde nie wiem jak daleko chcesz dojechać
[2013-06-25 17:01]

patryk200

Żeby łowić na łowiskach PZW Katowice musisz wykupić wkładkę całoroczną o wartości 50zł. A wszystkie wody które zostały wymienione tj. Sosnina, Dziećkowice, Rybnik i Pławniowice należą pod PZW Katowice. Aha na Rybnik potrzebne są dodatkowe opłaty. [2013-06-25 19:26]

patryk200

Aha zapomniałem dodać że te wszystkie łowiska to nie są jakieś nory. Są to duże zbiorniki z możliwością rozbicia namiotu nad brzegiem i odpoczynku. Mogę jeszcze dodać że na Sosinie już raz siedziałem 3 dni i w lipcu mam zamiar też posiedzieć 3 dni na Dziećkowicach [2013-06-25 19:28]

zielony89

Witam. Niestety nie znam żadnego jeziora w moim okregu "PZW Poznań"  z dużą ilością suma, ale znam miejscówki z przewaga Lina, Karpia, Karasia i Leszcza ktore dość łatwo złowic i to o pokaźnej wadze i rozmiarach. Interesuje cie spokojne miejsce? czy raczej jezioro nad ktorym sporo turystow? [2013-07-07 15:50]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia