Jeziorko na 5-dniowy wyjazd

/ 13 odpowiedzi

Panowie szukam ciekawego lowiska na wyjazd pod namiot z dziewczyna :D mam na mysli by byla to ciekawa miejscowka wiecie las do okola jakas polanka by nie siedziec tylko przed kijem tylko z mozliwoscia kapieli itd :) Naleze pod okreg PZW Kalisz mam oplacone skladki na poznan tez  zazwyczaj jezdzilem na dolsk i dzonek ale biora tam zazwyczaj takie dlooniaki leszczyki. Moze byc zbiornik gdzie grasuje sum ppniewaz jakos na tych co lowie mimo sprzetu idobrych tak msyle przynet nie moze jakos podejsc ;/ z gory dziei z propozycje :)

Wachta

Z całym szacunkiem, ale próbuj w biurach podróży. (2013/06/21 23:54)

papkin1989

Z całym szacunkiem, ale próbuj w biurach podróży.
a  dalczego biura podrozy czy to duze wymagania bylem kiedys nad fajnym zbiorniczkiem i mial te cechy ale czy znacie tez moze inne

(2013/06/24 22:01)

patryk200

Jakbyś mieszkał na śląsku to bym ci zaproponował zbiornik Sosina jest ryba, można się kąpać na plaży, do tego budki z piwem i jakby znudziło bi ci się wędkowanie to codziennie impreza na plaży do białego rana (2013/06/24 22:15)

Kowal73

Witam Patryk.....A na Pławki go trza skierować,,tam se chłopak powędkuje:),nie będzie żałować:))) (2013/06/25 00:51)

Bernard51

Witam Patryk.....A na Pławki go trza skierować,,tam se chłopak powędkuje:),nie będzie żałować:)))

Zbyszku kolega chciałby przeżyć przygodę z sumem, więc Rybnik byłby też dobry woda zimna, od strony lasu, spoko,las, woda i komary których już wszędzie pełno. (2013/06/25 05:29)

Wachta

Z całym szacunkiem, ale próbuj w biurach podróży.
a  dalczego biura podrozy czy to duze wymagania bylem kiedys nad fajnym zbiorniczkiem i mial te cechy ale czy znacie tez moze inne

Wymaganie mnie trochę rozbawiły. Ja niestety nie znam takiego zbiornika, to pewnie dlatego.

(2013/06/25 10:25)

patryk200

Jak i na Pławkach jak i na Rybniku jest sum tylko trzeba go nęcić i to najlepiej przez 2 tygodnie - dwa razy w tygodniu wątrobą, pelltem i jakimiś odpadami z ryb. Według mnie Pławniowice byłyby najlepszym rozwiązaniem (2013/06/25 14:02)

patryk200

No chyba że Dziećkowice?? (2013/06/25 14:03)

papkin1989

wszystko pieknie ladnie ale czy lowiska ktore wymieniacie sa w zasiegu moich zezwolen? :)

I moje wymagania nie sa za duze dla kolegow wyzej to pisze :) nie wiem gdzie wy lowicie ale nie musza to byc tylko "nory" :) mozna tez wypoczac w ladnych miejscach :)

(2013/06/25 16:06)

roman76

hmmmm,może z moich stron,jest tak:Pamiątkowo-dzierżawione ,dalej Bytyń tylko z lasem krucho,zalew radzyny,tam wszystko o czym piszesz tylko nie wiem jak z sumem,Sieraków-dzierżawione i też nie wiem jak z sumem,kurde nie wiem jak daleko chcesz dojechać (2013/06/25 17:01)

patryk200

Żeby łowić na łowiskach PZW Katowice musisz wykupić wkładkę całoroczną o wartości 50zł. A wszystkie wody które zostały wymienione tj. Sosnina, Dziećkowice, Rybnik i Pławniowice należą pod PZW Katowice. Aha na Rybnik potrzebne są dodatkowe opłaty. (2013/06/25 19:26)

patryk200

Aha zapomniałem dodać że te wszystkie łowiska to nie są jakieś nory. Są to duże zbiorniki z możliwością rozbicia namiotu nad brzegiem i odpoczynku. Mogę jeszcze dodać że na Sosinie już raz siedziałem 3 dni i w lipcu mam zamiar też posiedzieć 3 dni na Dziećkowicach (2013/06/25 19:28)

zielony89

Witam. Niestety nie znam żadnego jeziora w moim okregu "PZW Poznań"  z dużą ilością suma, ale znam miejscówki z przewaga Lina, Karpia, Karasia i Leszcza ktore dość łatwo złowic i to o pokaźnej wadze i rozmiarach. Interesuje cie spokojne miejsce? czy raczej jezioro nad ktorym sporo turystow? (2013/07/07 15:50)