Zaloguj się do konta

Jeziora w okolicach Włocławka

utworzono: 2010/06/22 16:17
cyniu91

WItam wszystkich. Chciałbym zasięgnąć opinii wędkarzy z okolic Włocławka odnośnie jezior na których najczęśćiej łapiecie. Słyszałem że na Czarnym to ostatnio słabo ale dawno tam nie byłem. Ja osobiście łowię na jeziorach w okolicach Kowala tj : Krzewent, Goreń i muszę powiedzieć że na Krzewencie 2 lata temu brały naprawde ładne leszcze nawet trafiały się takie po 4 kg i duże szczupaki. Obecnie duze leszcze sa niestety rzadkością. Chciałbym się zapytać gdzie Wy koledzy po kiju najszczęściej wybieracie się na wędkarskie wyrawy interesują mnie jeziora w powiecie włocłwskim. pozdrawiam [2010-06-22 16:17]

lpilarski

Polecam jezioro Brdowskie ok 5 km od Izbicy Kujawskiej.
Cisza spokój ,znalezienie wedkarza nad tym jeziorem to cud.

Woda głebokosc do 5m
Strefa ciszy
Ilość jednostek plywajacych na tydzień 1 szt(rower wodny)
Ryby okoń do 20cm,krąp 20cm,ploć srednia krajowa,leszcz trafił sie tylko mały.sandacz (sąsiad wyłowił 35 cm)
Zaneta uniwersalna plus glina rozpraszajaca.
Przynęta  kuku,czerwony i biały robal (do kupienia w Izbicy)
KOMARY CAŁA MASA.

Kwatera przyznaac sie do przynależności do forum mamy pierszeństwo rezerwacji.

Fotki osrodka wyslę na życzenie wyglada on przyzwoicie (fotki ze strony są robione ponoć w marcu)

Jezioro opuszczone przez wedkarzy nie znam powodu.Ryba łakoma dobre zanecenie daje sympatyczne rezultaty.

pzdr Łukasz Pilarski

ps PAMIĘTAJ WYPUŚC RYBĘ STAĆ CIĘ NA JEDZENIE ZE SKLEPU.

[2010-07-04 21:49]

manwe1

Kolega ma racje Brdowskie jest bardzo piękne ! Praktycznie równolegle po drugiej stronie drogi na Babiak jest jezioro Modzerowskie. Łowiłem tam kiedys z Ojcem i wchodziły piekne leszcze. woda z jeziora ludzie gołdę zapijali, ale to było 20 lat w stecz. Jak jest teraz nie wiem. W tym roku wybieram się nad Brdowskie do rodzinki i zamierzam przemierzyć łowiska z dzieciństwa. powodzenia kolego i daj znać czy coś nocuje w Brdowie :) .POŁAMANIA [2010-07-05 21:11]

cyniu91

dzięki za odpowiedz a to jeziorko na pewno sprawdzę i o efektach z przyjemnością napiszę pozdrawiam [2010-07-05 22:24]

lpilarski

Ja wody z Modzerowskiego ani Brdowskiego bym nie wypił.
Po ulewach woda zmyla sporo czarnoziemu do jezior i woda jest ciut mętna.

Na Brdowskim badał wodę co drugi dzień sanepid i było ok.
[2010-07-06 12:20]

manwe1

KOLEGO JA NAPISAŁEM JAK TO BYWAŁO ONEGDAJ !!! CZĘSTO TAM BYWAŁEM BO W IZBICY MAM RODZINKĘ A ZA PACHOLECIA WAKACJE TAM SPĘDZAŁEM NA MORELOWEJ!

POZDRAWIAM

[2010-07-07 18:23]

Cinek321

Witam. Odnośnie Jeziora Czarnego. Ryba jest,tylko teraz ostatnio rozmawiałem z kolega wędkarzem i mówił ze przez dwie noce z rzędu odławiali kłusole sieciami ryby. Nie ma kontroli nie sprawdzają kart, a tak być nie powinno. Pozdrawiam 
[2014-06-11 22:34]