Jeziora na Mazurach gdzie na ryby

/ 6 odpowiedzi / 2 zdj
Witam
Wybieamy sie na wypoczynek za kilka dni z zona i myslimy o krainie wielkich jezior jestem z slaska dokladnie z bielska i nie mam zielonego pojecia o jeziorach na mazurach i w okolicach
Lubie wyprawy na sandacza szczupaka  ale hol karpia-BEZCENNE :) mi do ycia potrzebne  jest tylko troch tlenu w powietrzu wane jest zby RYBKA BYA ;)   ALE... I TU JEST HACZYK- Jade z kobieta mojego ycia a ona potrzebuje troszk wicej do ycia ni ja kady z nas wie co mam na myli chodzi mi o to zby BYL" WILK SYTY I OWCA CALA"     mamy namiot wiec dobre pole w chodzi w gr w pobliu jakie zaopatrzenie zrobi i tyle ale  domek tuz nad jeziorem W ROZSDNEJ CENIE byo by LEPIEJ  i Tu moja prosba do Was

BARDZO PROSZ O MIEJSCA ADRESY  w/w w temacie i adres GDZIE  ZAKUPIE POZWOLENIE
                                      Pozdrawiam
MISTRZU97

ja na mazurach byem na wakjacjach w miejscowosci rybical obok miasteczka ryn jezioro rynskie ryba bya (2012/07/22 17:45)

slawek1974

Zaley co lubisz jak tlok to do Mikolajek i hotel SOBIESKI.Jak cisz to polecam Jezioro glboczek , Midzy Szczytnem, Jedwabnem, a Wielbarkiem.Znajdziesz na mapie - szukaj miejscowoci Rekownica. (2012/07/22 21:26)

bartosz-kluz

owisko wersminia mnstwo szczupakw. leszy, linw, okoni i zdarzaj si due karpie. owisko oddalone o 30 km od Giycka (2013/08/11 17:43)

u?ytkownik16322

Polecam Ci Gocinne Oczko nad jeziorem Brajnickim.  Znajdziesz ofert w google. Warunki znone,dobrze daj zje, obsuga mia . W pobliu masz kilkanacie jezior jeli Brajnickie nie bdzie pasowao.  Blisko do Szczytna, Nidzicy, Pasymia nawet nie daleko do Olsztyna jeli masz samochd. Zezwolenie wykupisz w sklepie wdkarskim w Szczytnie, nie wiem czy nie w Jedwabnie. Patrz w naszym portalu ,,owiska " 
Ps. Miego pobytu
Julian (2013/08/11 18:38)