Jeziora na Mazurach gdzie na ryby

/ 6 odpowiedzi / 2 zdjêæ
Witam
Wybieamy sie na wypoczynek za kilka dni z zona i myslimy o krainie wielkich jezior jestem z slaska dokladnie z bielska i nie mam zielonego pojecia o jeziorach na mazurach i w okolicach
Lubie wyprawy na sandacza szczupaka  ale hol karpia-BEZCENNE :) mi do ¿ycia potrzebne  jest tylko trochê tlenu w powietrzu wa¿ne jest zêby RYBKA BY£A ;)   ALE... I TU JEST HACZYK- Jade z kobieta mojego ¿ycia a ona potrzebuje troszkê wiêcej do ¿ycia ni¿ ja ka¿dy z nas wie co mam na my¶li chodzi mi o to zêby BYL" WILK SYTY I OWCA CALA"     mamy namiot wiec dobre pole w chodzi w grê w pobli¿u jakie¶ zaopatrzenie zrobiæ i tyle ale  domek tuz nad jeziorem W ROZS¡DNEJ CENIE by³o by LEPIEJ  i Tu moja prosba do Was

BARDZO PROSZÊ O MIEJSCA ADRESY  w/w w temacie i adres GDZIE  ZAKUPIE POZWOLENIE
                                      Pozdrawiam
MISTRZU97


ja na mazurach by³em na wakjacjach w miejscowosci rybical obok miasteczka ryn jezioro rynskie ryba by³a (2012/07/22 17:45)

slawek1974


Zale¿y co lubisz jak tlok to do Mikolajek i hotel SOBIESKI.Jak ciszê to polecam Jezioro glêboczek , Miêdzy Szczytnem, Jedwabnem, a Wielbarkiem.Znajdziesz na mapie - szukaj miejscowo¶ci Rekownica. (2012/07/22 21:26)

bartosz-kluz


£owisko wersminia mnóstwo szczupaków. leszy, linów, okoni i zdarzaj± siê du¿e karpie. £owisko oddalone o 30 km od Gi¿ycka (2013/08/11 17:43)

u?ytkownik16322


Polecam Ci Go¶cinne Oczko nad jeziorem Brajnickim.  Znajdziesz ofertê w google. Warunki zno¶ne,dobrze daj± zje¶æ, obs³uga mi³a . W pobli¿u masz kilkana¶cie jezior je¶li Brajnickie nie bêdzie pasowa³o.  Blisko do Szczytna, Nidzicy, Pasymia nawet nie daleko do Olsztyna je¶li masz samochód. Zezwolenie wykupisz w sklepie wêdkarskim w Szczytnie, nie wiem czy nie w Jedwabnie. Patrz w naszym portalu ,,£owiska " 
Ps. Mi³ego pobytu
Julian (2013/08/11 18:38)