Jeziora k.Tuczna- jakie pozwolenia są konieczne?

/ 6 odpowiedzi
Witam jestem zainteresowany dwoma jeziorami obok tej miejscowości.MAPKA Mianowicie W środku mamy jezioro stęszewskie, po prawej wronczyńskie, a po lewej jakies jeziorko bez nazwy. Wiem że na jezioro wronczynskie należy mieć zezwolenie z Bogicina, Co w przypadku jeziora stęszewskiego i tego po lewej stronie czy ono też należy do bogucina ?

johnson

Tak trzeba miec tez zezwolenia. Do wykupienia u rybaka w rybakowce nad jeziorem steszewskim. 13 zl za dzien. Jak wjezdzsz do steszewa to po prawej stronie. Sa widoczne znaki na rybakowke. (2011/04/27 19:35)

piotr 0206

Kol.Jeżeli jedziesz od strony Karłowic i dojeżdżasz do Tuczna po lewej stronie jest sklep. Jadąc tą drogą dalej w lewo jast jezioro bez nazwy. Jeżeli o to chodzi to jest jezioro/woda zakładowa/ koła Łożysk Tocznych. Znam tą wodę. Na miejscu wykupujesz stosowne pozwolenie w stanicy wędkarskiej za niewielką opłatą. Pozdrawiam. (2011/04/30 13:17)

beetle15

Dzięki za odpowiedzi, znalazłem rybakówke, zezwolenie kupiłem, ale brań jak na lekarstwo, inni wędkarze też się skarżyli na marne wyniki, co prawda byłem już dość dawno temu i pogoda nie dopisała (zimno było). Ale czas miło spędzony :-). (2011/05/21 10:55)

mariorox

Witam Panów, chcialbym sie dowiedziec jakii jest koszt ws tym roku zezwolenia na tucznie po lewej stronie tkz lozysko. ostatni raz mialem wykupione pozwolenie w 2008 roku wiec na jakioe koszty musze liczyc teraz :) czekam na odpowiedz (2011/05/22 20:51)

BartekD

Witam, był ktoś możę ostatnio na J. Stęszewskim.

Zamierzam się wybrać do niego po raz pierwszy w Czerwcu.

Bartek

(2012/04/15 21:45)

SCIEMA1985

ja jade tam jutro to napisze (2012/04/27 22:41)