Jestem oburzony....

/ 83 odpowiedzi
u?ytkownik7474


ja myślę ze czytają bo to będzie potwierdzeniem tego co wystosuję. jeśli ktoś ma coś przeciw niech się zgłosi bo za chwilkę będzie zbyt późno:) (2009/03/02 18:37)

rysiek38


pelna racja zdzichu poczekam na dalszy bieg wydarzen ale juz chyba mam wyrobione zdanie na cala te sytuacje a jak mnie ruszy to napisze o co moim zdaniem chosdzi (2009/03/02 18:38)

u?ytkownik8030


Czytają - wiedzą o co biega. Spokojnie. (2009/03/02 18:39)

rysiek38


matek zanim napiszesz to jak mozesz to przedzwon do mnie na 500-495-530 doslownie minutka a powiwem ci co mysle (2009/03/02 18:40)

u?ytkownik2569


Panowie czegoś tu nie kapuje, to jakaś sztuczna zadyma sam założyłem temat "Wędkarskie kulinaria" i nikt mi tego nie zakazał jedyne czego zabrakło to chętnych do konwersacji, myślę że redakcja powinna się wypowiedzieć. Jakoś nie chcę mi się wierzyć w cenzurę. (2009/03/02 18:43)

u?ytkownik8030


kerad1 - wiem o problemie, wiem że nie jest sztuczny, dlatego założyłem ten temat. Żeby wszyscy wiedzieli. Wcześniej o sprawie wiedziało tylko kilka najbardziej zainteresowanych osób. Takie słowa padły ze strony administratorów i to mi sie nie podoba, bo zakrawa to na jakiś spisek. Natomiast jeśli chodzi o punktowanie pewnych spraw, to wydarzyło sie juz dość, by poruszyc problem. Gdybym tak ja osobiście na poczatku załozył własnego bloga i na nim pisał bym o swoich wędkarskich bolączkach, z pewnością odczuł bym sankcje jeśli chodzi o punktację. Wszyscy wiedzą że chodzę z głowa wysoko podniesiona i trzymam sie swoich zasad z uporem. Jeśli ma być równość i demokracja, to uważam ze sprawa stanowi jakis problem. (2009/03/02 18:54)

mikadus


Witam panowie i sie dokładam z moim głosem do waszych. (2009/03/02 18:54)

rysiek38


Kerad przejrzyj wpisy,blogi i posty z ostatnich np.10-ciu dni moim zdaniem daje do myslenia ale to moze moja subiektywna ocena (2009/03/02 18:55)

u?ytkownik7474


niestety ryśku mam jajo na koncie i nie zadzwonie ale jak coś poważnego to mój nr to 691523034 (2009/03/02 18:57)

u?ytkownik2494


Przepraszam ale czy ktoś mógłby mi wyjaśnić o co chodzi bo czytałem wszystkie posty i gdzieś w połowie zgubiłem wątek a gdy pod koniec myślałem że znów go mam to stwierdziłem że nic z tego nie rozumiem.Pozdrawiam i czekam na oświecenie (2009/03/02 19:00)

rysiek38


moim zdaniem to cos powaznego i dlugofalowego-fajnie sie uklada w logiczna calosc niestety tez mam jajo na karcie ale jak moja wroci to moze cos bedzie miala (2009/03/02 19:04)

loli_83


kerad1 100% racji. Po co zakładać nowy pokój z przepisami kulinarnymi kiedy wystarczy założyć nowy wątek na forum o kulinariach np. w pokoju "społeczność" i jeżeli ktoś zna jakiś fajny przepis na np. danie rybne to pisze. Tym bardziej że na świecie jest tyle stron poświęconych kuchni więc po co zakładać na tej stronie pokój "z przepisami kulinarnymi"? przede wszystkim ta strona jest poświęcona wędkowaniu a nie gotowaniu. Jak ktoś lubi gotować to polecam Okrasę, Makłowicza i kuchnia.gery.pl - przepis - Okoń po hindusku. Pozdrawiam (2009/03/02 19:05)

u?ytkownik8030


dla wszystkich wklejam wiadomość wysłana do mariuszm:

Chodzi o to, ze pewien portalowy kolega usiłował utworzyc oddzielna kategorie na forum, a mianowicie KULINARIA. Spotkał sie z odpowiedzią administratorów , że portal promuje zasade NO KILL oraz C&R, i w związku z tym otwieranie podobnej kategorii forum jest niewskazane. Poza tym kilku z nas zauwazyło, ze dziwne rzeczy działy sie z punktacją poszczególnych uzytkowników pod katem blogów jak również profili. Kol nopnopnop, którego juz tu nie ma, nie mógł nijak przekroczyć granicy 300 (jesli dobrze pamietam) pkt. A pisał dużo. W konkursie również punkty znikały z nienacka. Główniw jednak chodzi o to, że jeśli portal jest portalem pod sztandarem C&R oraz NO KILL, to taka informacja ma być widoczna na pierwszy rzut oka na stronie głównej. Wtedy wielu z nas nie zakładało by tu swoich kont. Pozdrawiam. Pozwól ze wkleje te wyjaśnienia na forum, by wszyscy zrozumieli o co chodzi. (2009/03/02 19:08)

u?ytkownik7474


widzisz loli_83 gdyby tu chodziło tylko o przepisy na smaczną potrawkę z ryby to mały problem. poza tym gdyby to było tak umotywowane jak ty piszesz to też bym zrozumiał ale tu tłumaczenie było inne zgoła bulwersujace (2009/03/02 19:09)

u?ytkownik8030


loi_83 - nie chodzi o konieczność założenia takiej kategorii, ale o powód odmowy podany przez redakcję. Czy przeszkadzało by Ci utworzenie KUCHNI RYBNEJ? Jeśli tak, to wymiękam.......... (2009/03/02 19:10)

u?ytkownik2569


jeżeli dobrze przeczytałem regulamin portalu to nie zauważyłem tam że portal promuje zasadę złów i wypuść. (2009/03/02 19:10)

rysiek38


Zcalym szacunkiem Loli tu nie chodzi o temat ale podobno o fakt odmowy publikacji tematu wiec przeczytaj powoli calosc - sam sie w tym pogubilem ale cos mi swita (2009/03/02 19:11)

loli_83


GHOSTMIR zapoznałem się z twoim postem i powiem tak: szanuję Was wszystkich jako kolegów wędkarzy bez względu na wasze gusta i upodobania ale swoje zdanie na ten temat już wyraziłem i go nie zmienię. (2009/03/02 19:16)

mikadus


Wniosek prosty panowie nie pytajmy redakcji tylko piszmy co nam się podoba.A z tymi "no killowcami" to niedługo będziemy wrogami i na tym to się zakończy i ch nawiedzanie.Co za licho!!! (2009/03/02 19:17)

u?ytkownik8030


Panie! Spraw, aby ten młody człowiek zrozumiał o co chodzi, nie kaz mi tego jeszce raz tłumaczyć. Amen (2009/03/02 19:17)

u?ytkownik8030


mikadus - doskonała wiekszość wyznawców, ma takze parcie na sukces. Zachodzi więc prawdopodobieństwo (obawa) , że w niedalekiej przyszłości ludzie ci zajda tak daleko, przez wyczyn, społecznictwo, działalność związjkową, że zaczna zajmować miejsca w zarządach coraz wyższej kategorii. Kiedy będą w zarządach okręgów, zaczniemy dotkliwie odczuwać ich oddech na plecach, a kiedy dodrapia sie posad w zarządzie krajowym , chorymi pomysłami wykończa zwykłych wedkarzy. Wędkarstwo stanie sie wtedy elitarne, zbyt drogie, jak brytyjskie kluby golfa i australijskie kluby żeglarskie. mnie to sie kojarzy nie za dobrze. (2009/03/02 19:22)

mikadus


Ja tam nie wieżę do końca w te ich "no killostwo".To jest tylko teraz taka moda.GHOSTMIR odpowiedz mi na pytani czy- taki "no killowiec: rybke która mocno łykła np.wobka reanimuje,czy bierze ja bo nie przeżyła.To jak to się wtedy nazywa? A wiem,że tak robią (2009/03/02 19:31)

mikadus


Sorki ale zeszliśmy troszke z tematu. (2009/03/02 19:32)

u?ytkownik2569


No zeszliśta z temata Ghostmir jeżeli chodzi o kluby żeglarskie to nie mam pojęcia ale w golfa sam pomykam od jakiś 4 roków w Anglii i nie jest to takie drogie. Jest trochę racji w tym co piszesz na temat takich gostków, wiele razy już pisałem żeby tępić obłudę, a co do odmowy to trochę cienka to promowanie no kill przez portal wystarczy obejrzeć parę galerii, punkty no cóż nie interesują mnie siedzę tu tylko żeby pogłębić swoją wiedzę i podzielić się tym co sam wiem polityka mnie nie ineresuje. (2009/03/02 19:45)

u?ytkownik8030


pewien kolega na innym temacie polecił nam lekturę artykułu pod linkiem który zaraz wkleję. Proponuje wnikliwą lekturę tegoż, bo w tekście wyłapałem kilka tak niezdrowo postawionych tez, ze az sie pokuszę o prośbe do was, bysci ocenili ten art. Ja sie juz wypowiedziałem.
https://wedkuje.pl/n/wypusc-aby-moc/6296 (2009/03/02 20:03)