Jestem oburzony....

/ 83 odpowiedzi

  • konto usunięte

Właśnie dziś dowiedziałem się, że pewien kolega chciał na portalu uruchomic pewną kategorię tematyczną i kontaktował sie w tej sprawie z administratorami. Na tę propozycję uzyskał odpowiedź:

"Nie możemy pozwolić na założenie takiej kategorii, poniewaz portal Wędkuje.pl promuje zasadę C&R i było by to źle widziane przez użytkowników."

Ja pytam - czy istnieje wolność w tym kraju?

Jeśli tak jest jak mi napisał, a wiem że to PAN Z POWAGĄ I DOŚWIADCZENIEM, to uważam że na stronie głównej portalu powinna być umieszczona WALĄCA PO OCZACH informacja, że ten portal jest dla NK, ZIW,C&R-owców. Wtedy nawet bym nie zakładał profilu i omijałbym go na codzień.

Ciekaw jestem co za chwile tu wyczytam:................
u?ytkownik1805


Przychylam się do tego.A jest to prawda,wiem do z dobrze poinformowanych żródeł. (2009/03/02 11:40)

misie


Może to dziwne, ale też jestem "wolnościowcem" i co do wolności w tym kraju(szczególnie wypowiedzi) to jej po prostu nie ma. Natomiast racje Masz z tym c&r, jeżeli firmowaliby się oficjalnie to zakładanie nowej kategorii tematycznej (niezgodnej z c&r) być może byłoby niewskazane. Nie powiedziałeś, jaka to kategoria, ale ja też jestem za wolnością wypowiedzi (szczególnie na tematy wędkarskie). Macie moje 100% poparcie w walce z zamykaniem ust. Pozdrawiam DK (2009/03/02 12:24)

misie


Dodam jeszcze tylko, że rzadko bądź wcale nie biorę dyskusji w temacie "wypuść" bądź "weź", z tego względu, że jest to już tak wyświechtany temat, na który co rusz ktoś zakłada nowy wątek tylko pod inna nazwą. Po prostu mnie to nie interesuje. Dodam jeszcze, że lubię prowadzić dyskusje (kłócić się, ale rzeczowo), jeżeli ktoś bezpośrednio uderza w moje "interesa”;) (2009/03/02 12:53)

u?ytkownik8030


Chodziło o utworzenie pokoju z przepisami kulinarnymi - wydaje się że jest to nawet nie śmieszne, ale trgicznie niepoważne. Pozdrawiam administratorów....... (2009/03/02 13:04)

misie


Serio? Jeśli tak to tylko można określić to jednym słowem. Żenada. (2009/03/02 13:07)

kalmar


Zgadzam się, że jeśli taki jest profil takiego portalu to powinien on mieć to wyraźnie napisane na czole :) czyli na stronie głównej :) (2009/03/02 13:35)

kalmar


no nie oburzaj się :) co do przepisów kulinarnych to jurek dawał na forum przepis na tatar z troci :) a co do statutowego celu C&R to niech to sobie promują :) my możemy promować zdrową żywność prosto z rzek i jezior;) dodam, że nie będą to mięczaki :) a ty weź się w garść, nie pij, tylko wejdź na forum i otwórz temat :) NAJSMACZNIEJ PRZYRZĄDZONA RYBA :) chętnie mirku poczytam :) (2009/03/02 13:38)

u?ytkownik8030


Ależ już pokulinarzylismy na forum, a nawet na blogach. Tyle, że panicznie nienawidzę demagogii. (2009/03/02 14:19)

czarek 58


Ja też myślałem że żyjemy w wolnym kraju i wypowiadać na różne tematy może każdy.Przykład idzie z góry tz. od panów posłów nie chcę wymieniać z nazwiska ale wszyscy wiedzą o kogo chodzi .Niech kolega zapiszę się do partii która jest na piedestale to na pewno będzie mógł założyć nową kategorię.Żona przepis na tatara wydrukowała, wiosną spróbuję i napiszę na forum jak smakował.MAM PROPOZYCJĘ jeśli tu nie wolno to może przejdziemy na GG tam wolno.Może ktoś zna Okrasę On na pewno ma swoje forum i tam będziemy się logować.Pozdrawiam (2009/03/02 14:35)

u?ytkownik7474


kalmar to drugi co do wielkości z istniejących mięczaków na ziemi. to jako ciekawostka (2009/03/02 14:41)

u?ytkownik7474


longin mi pisał jak go potraktowali. Szkoda, że tak zbyli jego wpis. Myślę, że to jest już przeginanie pały na maksa zero obiektywizmu. wiadomo z czyjej strony (2009/03/02 15:00)

u?ytkownik8233


To jest polska mamy wolność w pełnym słowa znaczeniu,to pewnie możemy zmienić portal (2009/03/02 15:36)

kalmar


oj, widzę tutaj już się dzieje coś dziwnego :) czyżby komuś nerwy puszczały :) kompleksy to czy mania wyższości, teroria trudna do udowodnienia bo tak dr Freud jak i dr Adler przypadek chorobowy traktowali jako odpowiedni dla swojej teorii chorobowej :). nie wiedzieć czemu rzep czepia się psiego ogona a ten jak wiadomo blisko jest ... ;) pozdrawiam (2009/03/02 16:25)

rysiek38


jesli to prawda o czym piszecie i nie bedzie reakcji ze strony redakcji to sie stad jak nopnopnop i paru innych wypisuje (2009/03/02 16:33)

u?ytkownik7474


z dwojga złego lepiej być rzepem niźli ogonem. Rzep bowiem blisko jest... wówczas gdy się przyczepi do ogona a ogon cały czas:) (2009/03/02 16:35)

u?ytkownik8030


Panowie - nie róbta takiego dymu. Ja wywołałem ten temat i najwyżej ja sie stąd wypiszę. NIKT MI NIE BĘDZIE ROZKAZYWAŁ CO MOGĘ PISAĆ i nikt mi nie zabroni pisac co mi sie podoba. Jeśli tak ma wyglądać portal wędkarski, że sie ma klapki na oczach i promuje sie jakieś chore zasady, to ja to pierdzielę! Gadałem z nopnopnop - on juz dawno zauważył dziwne zachowanie punktacji zarówno u bloggerów jak i u normalnych userów. Ale nie dawałem mu wiary. Teraz jak się o tym dowiedziałem (o temacie) to mi koparka opadła. (2009/03/02 16:45)

kalmar


nie przejmuj się mirek :) z powodu kogoś lub czegoś rezygnować z możliwości pogawędki z kimś z kim warto nie jest dobrym rozwiązaniem :) można kogoś po lub coś zignorować i ... tak dalej ;) to, że ciebie wyzywają od mięsiarzy, kłusoli czy osłów, to naprawdę niewiele ma znaczenia :) bo nie są to osoby warte uwagi :) tak jak "nie" administratora na tworzenie strony o potrawach :) - to akurat możesz zrobić w innym miejscu a tutaj korzystać z dobrodziejstw jakie niesie akurat ten portal :) co innego jak zauważysz na wodzie pływające gówno :) wtedy trzeba z niej szybko wyjść ;) pozdro :) (2009/03/02 16:54)

rysiek38


GHOSTMIR powiem ci ze naprawde niewiem co o tym mu=yslec i jest mi glupio i przykro ze sie dalem w to wciagnac-przed chwila dziekowalem redakcji za konkurs itd a teraz ????tak jak tobie kopara opada i mam coraz to glupsze podejrzenuia (2009/03/02 16:55)

u?ytkownik7474


kalmar ma rację. gdyby Cię ktoś obraził że jesteś chory np. umysłowo to możesz się wkurzyć ale olej gościa. Co jest warty taki użytkownik? nic. nic się od niego nie dowiesz o niczym z nim nie podyskutujesz bo to prostak. taki ktoś jest tylko po to aby robić dym. (2009/03/02 17:03)

Zdzichu


Mirek, nie przejmuj się "pierdołami"???, najważniejsze (jak napisałeś o sobie), że wędkarstwo Ciebie zdominowało. pozdro ... (2009/03/02 17:06)

rysiek38


ludzie zajmijcie jasne stanowisko - to nie sa [ pi ]y -jezeli ktos ma zamiar nam dyktowac o czym wolno a o czym nie gadac to jest ograniczenie praw obywatelskich i nawet jakbym byl no kill to teraz poarl bym miesiarzy bo tez maja swoje prawa (2009/03/02 17:13)

kalmar


jest mi strasznie przykro, że mój login zdominował pana osobę tak mozno, iż poświęca jej pan aż tyle uwagi, by tłumaczyć forumowiczom jej (tej nazwy) zawiłości, choć może powinienem czuć się wyróżniony, bo uwaga tak wielkiego wędkarza to istne wyróżnienie :) hehe (2009/03/02 17:27)