Jeśli chcesz kupić to się mocno zastanów !

/ 4 odpowiedzi

   ( Uwaga w przypadku nie trzymania się tematu posty będą usuwane).  ( U mnie wytrzymały tylko trzy tury zawodów). Dlatego proszę wziąć to pod uwagę chyba, że producent zastosuje w zamian lepszy materiał lub ewentualnie, jeśli ktoś czuje się pomysłowym „Dobromirem” i je samodzielnie zastąpi bardziej odpornym materiałem tak jak ja to zmuszony byłem zrobić z tym osadzeniem. Zaznaczam jednocześnie, że to tylko praktycznie jedyny mankament tych rolek. Pozostałe podzespoły włącznie z samym statywem wykonane bardzo solidnie i w miarę z dobrych materiałów.

mienta


Witam dla mnie strasznom porażką są pierwsze fajki do siedzisk jaxona niszczą one powierzchnie nóg i nic nie da się z tym zrobić.Następna sprawa to trójnogi gwinty się zrywają i nie idzie nic wkręcić(rolki grzebienie do topów) (2013/01/05 16:58)

roman55


Następne kwiatuszki do kożucha to produkty logowane przez firmę Browning:

Grafit w sprayu „GRAPHITE GREASE” cena około 22zł z przeznaczeniem do ruchomych części kołowrotków oraz złącz wędzisk (spigotu). Nie wiem jak na to mazidło tłuste z pseudo grafitem reagują młynki, ale złącz wędzisk nie polecam konserwować. Jedyny efekt to, że w tempie ekspresu możemy zauważyć zbieranie się brudu i kurzu w posmarowanych złączach a skutek wręcz przeciwny do opisu producenta.

Piankowe korki czyszczące Browning w celu ułatwiania centrowania kolejnej sekcji oraz ochrony przed wyszczerbieniami krawędzi w blankach wędzisk nasadowych(tyczka). Wykonane z tak twardej pianki, że po pierwsze wręcz utrudniają prawidłowe złączenie sekcji, a jeśli się uda, to przy rozłączeniu następny problem i obawa o wewnętrzne powierzchnie poszczególnych sekcji.

(2013/01/05 18:12)

mienta


Największym bublem moim zdaniem są pseudo zaciskarki do ołowiu miałem 2 sztuki i obie wylądowały w smieciach bo nie spełniały swojego zadania  (2013/01/05 19:08)

trebor090


Korki do gumy z (drabinką, nawijarką do naprężania gumy) Browninga (bordowy kolor)
Drabinka jest bardzo miękka  i po nawinięciu nadmiaru gumy wygina się. (2013/02/01 23:47)