Zaloguj się do konta

Jesiotr w stawach

utworzono: 2012/01/07 16:13

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

I nadal bełkot ...

Użytkowniku Nemo309 , widzisz  - forum nie jest wyjątkiem od zasad demokratycznej równości pośród ludźmi . Każdy ma predyspozycje do czegoś - jeden się lubuje w danej dziedzinie , następny w czymś innym. Natomiast wychodzi na to ,że moim zadaniem na tym forum jest właśnie bełkotanie. Jako ,że mam papiery na tę czynność - pozwól ,że będę dalej bełkotać w sposób swobodny.
[2012-03-24 20:28]

ZbiBul

I nadal żółte...
[2012-03-24 20:46]

I nadal żółte...
Żółte jak złoto ! Na żółte papiery wiekowy koleżko - można wiele rzeczy zdobyć. Zdrowemu nikt nie pomoże a tu proszę : szpital , sanatorium . Sam zresztą wiesz jak jest.
[2012-03-24 21:53]

ZbiBul

Porażka Bartłomieju, totalna porażka.
Jesiotr to ma klawe życie :) nie to co bastard...

[2012-03-24 22:52]

Witaj kol Nemo309. Nie chcę się sprzeczać w sprawie mojego imienia , mylenia mnie z kimś zupełnie innym . Życzę powodzenia i udanego sezonu wędkarskiego w 2012. Nie będę się sprzeczał o jakieś głupoty . Totalnym poroństwem jest nazywanie tych ryb (besterów )  mianem jesiotra co zrozumiałby każdy człowiek na świecie - tylko nie Polak, taki co zakłada tutaj tego typu wątki.  Jest to haniebny przykład braku świadomości ekologicznej , trwanie  i  grzęźnięcie w anachronicznym podejściu do świata przyrody ( oćwiczanie , hodowla , tresura - to wszystko bierze swój początek w pierwotnym dążeniu do dominacji nad przyrodą i  w ogóle całym światem ). To tyle .
[2012-03-25 09:51]

covent

Marsjanin a może przykułbyś się gdzieś do komina w jakiejś elektrowni to byłby tam z Ciebie większy pozytek niż tu?:) Gadasz chłopie z własnymi klonami co naprawdę zakrawa o wariactwo delikatnie mówiąc:) [2012-03-25 10:49]

ZbiBul

To jest nic innego jak megalomania.
Szkoda tylko że nie wykorzystuje swego potencjału faktycznie w dobrym celu, pozostając na granicy narcyzmu.

[2012-03-25 14:06]

qmichalq

Ja miałem 2 jesiotry w oczku wodnym po zimie jeden padł, drugi pływa dalej, zimą oczko było napowietrzane. [2012-03-25 17:25]

Długo przynajmniej nie cierpiały bo tym jest właśnie hodowla : więzieniem i cierpieniem. . Bóg z nimi. Ludzie rozporządzają sobie taką rybą jak martwą rzeczą - dla mnie to jest niepojęte, podobnie jak niezrozumiałe jest określanie mianem "jesiotr " ( czyli uznanie jej za gatunek ) , którym nie jest.
[2012-03-25 20:18]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia