Jesiotr w stawach

/ 34 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

u?ytkownik107209


I nadal bełkot ...

Użytkowniku Nemo309 , widzisz  - forum nie jest wyjątkiem od zasad demokratycznej równości pośród ludźmi . Każdy ma predyspozycje do czegoś - jeden się lubuje w danej dziedzinie , następny w czymś innym. Natomiast wychodzi na to ,że moim zadaniem na tym forum jest właśnie bełkotanie. Jako ,że mam papiery na tę czynność - pozwól ,że będę dalej bełkotać w sposób swobodny. (2012/03/24 20:28)

ZbiBul


I nadal żółte... (2012/03/24 20:46)

u?ytkownik107209


I nadal żółte...
Żółte jak złoto ! Na żółte papiery wiekowy koleżko - można wiele rzeczy zdobyć. Zdrowemu nikt nie pomoże a tu proszę : szpital , sanatorium . Sam zresztą wiesz jak jest. (2012/03/24 21:53)

ZbiBul


Porażka Bartłomieju, totalna porażka.
Jesiotr to ma klawe życie :) nie to co bastard... (2012/03/24 22:52)

u?ytkownik107209


Witaj kol Nemo309. Nie chcę się sprzeczać w sprawie mojego imienia , mylenia mnie z kimś zupełnie innym . Życzę powodzenia i udanego sezonu wędkarskiego w 2012. Nie będę się sprzeczał o jakieś głupoty . Totalnym poroństwem jest nazywanie tych ryb (besterów )  mianem jesiotra co zrozumiałby każdy człowiek na świecie - tylko nie Polak, taki co zakłada tutaj tego typu wątki.  Jest to haniebny przykład braku świadomości ekologicznej , trwanie  i  grzęźnięcie w anachronicznym podejściu do świata przyrody ( oćwiczanie , hodowla , tresura - to wszystko bierze swój początek w pierwotnym dążeniu do dominacji nad przyrodą i  w ogóle całym światem ). To tyle . (2012/03/25 09:51)

covent


Marsjanin a może przykułbyś się gdzieś do komina w jakiejś elektrowni to byłby tam z Ciebie większy pozytek niż tu?:) Gadasz chłopie z własnymi klonami co naprawdę zakrawa o wariactwo delikatnie mówiąc:) (2012/03/25 10:49)

ZbiBul


To jest nic innego jak megalomania.
Szkoda tylko że nie wykorzystuje swego potencjału faktycznie w dobrym celu, pozostając na granicy narcyzmu. (2012/03/25 14:06)

qmichalq


Ja miałem 2 jesiotry w oczku wodnym po zimie jeden padł, drugi pływa dalej, zimą oczko było napowietrzane. (2012/03/25 17:25)

u?ytkownik107209


Długo przynajmniej nie cierpiały bo tym jest właśnie hodowla : więzieniem i cierpieniem. . Bóg z nimi. Ludzie rozporządzają sobie taką rybą jak martwą rzeczą - dla mnie to jest niepojęte, podobnie jak niezrozumiałe jest określanie mianem "jesiotr " ( czyli uznanie jej za gatunek ) , którym nie jest. (2012/03/25 20:18)